باشگاه مشتریان ترشیز وب

0
180
12 تیر 1399
0
180
12 تیر 1399

ضمن عرض تبریک به مناسبت فرا رسیدن خجسته سالروز ولادت با سرسعادت هشتمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت، حضرت علی ابن موسی الرضا علیه السلام، به اطلاع می رساند همزمان با این روز بزرگ، از باشگاه مشتریان ترشیز وب رونمایی می شود که در این اطلاعیه به بررسی امکانات و امتیازات این باشگاه می پردازیم.

هدف از راه اندازی باشگاه چیست؟

اولین هدف ما از راه اندازی باشگاه قدردانی از مشتریان، کاربران و مخاطبان عزیز ترشیز وب است که البته در کنار این مهم، امکان ارائه تخفیف به کاربران (متناسب با میزان فعالیتشان در تارنمای ترشیز وب) و ایجاد امکان درآمدزایی برای این عزیزان را هم باید افزود.

برای عضویت در باشگاه مشتریان ترشیز وب چه اقداماتی لازم است؟

برای سهولت در استفاده کاربران از امکانات باشگاه، طراحی طوری انجام شده است که عضویت در باشگاه نیاز به اقدام خاصی ندارد و کاربران به محض ثبت نام در تارنمای ترشیز وب، به صورت خودکار در باشگاه هم عضو خواهند شد.

نحوه امتیاز گیری در باشگاه چگونه است؟

بسیار راحت؛ شما کاربران و مشتریان گران قدر ترشیز وب با هر بار فعالیت در تارنما، امتیاز خواهید گرفت. شرح امتیاز هر فعالیت در بخش «تفاهم نامه» ذکر شده است.

چگونه در باشگاه درآمدزایی کنیم؟

امتیازاتی که کاربران در باشگاه کسب می کنند قابلیت تبدیل به وجه نقد را داراست و کاربران می توانند با صرف امتیاز در درآمد ترشیز وب سهیم شوند به این ترتیب که در زمان خرید محصولات و یا سفارش خدمات، با یک ضریب تبدیل دارای ارزش ریالی خواهند شد و مبلغ (ریالی) مذکور با تأیید و درخواست کاربر، از هزینه فاکتور خرید یا سفارش کسر می شود.

اشتراک گزاری:

ترشیز وب

دیدگاه ها (0)

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

نماد های اعتماد

ترشیز وب به استناد نماد های زیر، دارای مجوز رسمی از کلیه مراجع مربوطه در جمهوری اسلامی ایران می باشد!