طراحی وب سایت با تخفیف ویژه برای مساجد، هیئات و مراکز مذهبی

0
49
01 شهریور 1399
0
49
01 شهریور 1399

بسم الله الرحمن الرحیم | ترشیز وب با هدف کمک به گسترش فرهنگ ناب اهل بیت و عاشورا، در خدمات طراحی وب سایت خود را تا اربعین حسینی (۱۷ مهر ۱۳۹۹) با تخفیف ویژه ۲۵ و ۳۵ درصدی ارائه می کند.

طراحی وب سایت با تخفیف ویژه برای هیئات مذهبی

جزئیات طراح تخفیف ویژه طراحی وب سایت هیئات مذهبی

همان طور که می دانید امسال به دلیل شیوع ویروس کرونا، برگزاری مراسم عزاداری برای حضرت اباعبدالله الحسین علیه السلام با محدودیت هایی مواجه است.

گروه طراحی وب و تبلیغات ترشیز وب به منظور کمک به رونق مجالس عزاداری و گسترش هر چه بیشتر فرهنگ عاشورا تصمیم دارد تا تاریخ ۱۷ مهر ماه ۱۳۹۹ (مصادف با اربعین حسینی) خدمات طراحی وب سایت خود را برای هیئات مذهبی سراسر کشور با تخفیف ویژه ۲۵ و ۳۵ درصدی ارائه نماید.

ضمنا همچون گذشته به تمامی سفارشات اپلیکیشن اندروید رایگان، دامنه یکساله رایگان، هاست ۱۰ گیگابایتی یکماهه (ایران) رایگان هم ارائه خواهدشد.

تخفیف ۲۵ درصدی برای هیئات مذهبی سراسر کشور و تخفیف ۳۵ درصدی برای هیئات مذهبی شهرستان کاشمر ارائه خواهد شد.

پس اکنون بهترین فرصت برای راه اندازی وب سایت برای هیئت و حسینیه شماست.

اهمیت طراحی وب سایت برای هیئات مذهبی و حسینیه ها

ابزار اصلی هجمه فرهنگی بی سابقه ای که امروزه بر سر مردم و به خصوص جوانان وجود دارد، اینترنت و فضای مجازی است و بهترین ابزار برای مقابله با این تهاجم فرهنگی هم فضای مجازی است.

مساجد، هیئات مذهبی و حسینیه ها به عنوان سنگر و پایگاه های مهم مقابله با تهاجم فرهنگی لازم است با داشتن و مدیریت یک وب سایت کامل جوانان را از لغزش در امان نگاه دارند.

این کار می تواند با تولید و انتشار مطالب فرهنگی جذاب و یا برگزاری مسابقات خوب از طریق وب سایت به بهترین روش انجام شود.

علاوه بر این مراکز مذکور می توانند از طریق وب سایت برنامه ها، گزارش صوتی یا تصویری مراسم و اطلاع رسانی های خود را به نحو احسن به مخاطبان ارائه کنند.

اگر می گویید این کار با استفاده از شبکه های اجتماعی و پیام رسان ها(ی داخلی) هم ممکن است، پیشنهاد می کنیم حتما مقاله «طراحی وب سایت برای شما بهتر است یا ایجاد کانال؟» را با دقت مطالعه فرمایید.

سفارش طراحی وبسایت با تخفیف ویژه

لازم به ذکر است ذکر شماره ثبت هیئت و پیوست کردن مدارکی که ثابت کند وبسایت برای یک مسجد/حسینیه/هیئت طراحی می شود در فرم ثبت سفارش الزامی است.

اشتراک گزاری:

ترشیز وب

دیدگاه ها (0)

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

نماد های اعتماد

ترشیز وب به استناد نماد های زیر، دارای مجوز رسمی از کلیه مراجع مربوطه در جمهوری اسلامی ایران می باشد!