کاربرد طراحی وب سایت برای پزشکان و مراکز درمانی

0
82
23 مرداد 1399
0
82
23 مرداد 1399

 بسم الله الرحمن الرحیم | با عرض سلام و وقت به خیر خدمت شما همراهان همیشگی ترشیز وب. در این مقاله قصد داریم در رابطه با کاربرد طراحی وب سایت برای پزشکان و مراکز درمانی صحبت کنیم و ببینیم مراکز درمانی چه نیازی به داشتن وب سایت دارند و این امر چه مزایایی برای یک مرکز درمانی (مطب، کلینیک، بیمارستان و . . . ) دارد؟ با ترشیز وب همراه باشید . . .پ

ترشیز وب | طراحی وب سایت پزشکی | کاربرد طراحی وب سایت برای پزشکان و مراکز درمانی
ترشیز وب | طراحی وب سایت پزشکی | کاربرد طراحی وب سایت برای پزشکان و مراکز درمانی

چرا باید سایت داشته باشیم؟

امروزه با سرعت باورنکردنی ای که گسترش تکنولوژی و استفاده روز افزون از اینترنت به خود گرفته است دیگر اهمیت به کارگیری این ابزار بر کسی پوشیده نیست و تقریبا همه افراد و به خصوص جوانان به خوبی می دانند که در هر کسب و کاری اگر از فضای مجازی استفاده شود، توسعه و رونق آن کسب و کار چندین برابر می شود البته منظور ما از فضای مجازی صرفا تلگرام (که البته بهتر است بگوییم تَله گرام) نیست و تأکید ما بیشتر روی وب سایت است. قبلا هم در مقالاتی مثل «چرا باید سایت داشته باشیم؟» و یا «طراحی وب سایت برای شما بهتر است یا ایجاد کانال؟» در رابطه با اهمیت داشتن وب سایت برای کسب و کار های مختلف و نقش وب سایت در افزایش درآمد مشاغل گوناگون صحبت کرده ایم و شما را به مطالعه (حتی مجدد) مقالات مذکور دعوت می کنیم. و اما:

اهمیت طراحی وب سایت برای پزشکان و مراکز درمانی:

مطمئنا هر وب سایتی برای رفع یک نیاز طراحی می شود و طراحی وب سایت پزشکی هم از این قاعده مستثنی نیست. پس بیایید ابتدا نیاز هایی که مطب یک پزشک دارد را بررسی کنیم:

ترشیز وب | طراحی وب سایت پزشکی | کاربرد طراحی وب سایت برای پزشکان و مراکز درمانی
ترشیز وب | طراحی وب سایت پزشکی | کاربرد طراحی وب سایت برای پزشکان و مراکز درمانی
 • یک پزشک موفق قبل از هر کار نیاز دارد تا خود را معرفی کرده و به مردم بشناساند. این کار را می توان با تبلیغات انجام داد، اما تبلیغات به هر حال مدت زمان محدودی دارد. در حالی که وب سایت یک پزشک تا زمانی که وی مشغول به فعالیت باشد (و یا حتی بعد از آن) می تواند فعال باشد.
 • یک پزشک موفق به ارتباط مستمر با بیماران نیاز دارد. ای امر می تواند از طریقارائه شماره تماس صورت پذیرد که مشکلات خاص خود را دارد مثلا ممکن است بیماران در زمان استراحت پزشک با او تماس بگیرند و یا . . . ؛
  حال آنکه اگر پزشک یک وب سایت داشته باشد، بیماران می توانند با مراجعه به وب سایت پزشکی او مسائل خود را مطرح کنند و پزشک به روش و در زمان مناسب و دلخواه پاسخ دهد.
 • یک پزشک موفق باید اطلاعات لازم در خصوص بیماری هر بیمار را به او ارائه کند که انجام این کار برای تک تک بیماران قدری طاقت فرساست.
  اما طراحی وب سایت پزشکی داشته باشد پزشک می تواند تمام بیماران را به وبسایتش هدایت کند و بیماران هم بهتر، هم راحت تر و هم سریع تر اطلاعات مورد نیاز خود را کسب کنند.
 • (مهم تر از همه موارد مذکور:) یک مرکز درمانی خواه مطب یک پزشک باشد یا یک مجتمع درمانی باید به بیماران نوبت دهی کند تا ضمن جلوگیری از تضییع حقوق بیماران، نظم هم رعایت شود.
  در حالت سنتیاین کار توسط منشی و با بررسی تقویم انجام می شود که هم زمان بر است و هم می تواند گاها تداخل هایی با برنامه کاری پزشک داشته باشد،
  اما در یک وبسایت پزشکی، نوبت ها و برنامه حضور پزشک در مرکز درمانی کاملا مشخص است و بیمار می تواند بدون نیاز به مراجعه حضوری و یا تماس تلفنی نوبت و زمان مناسب را (با پرداخت برخط هزینه تعیین شده) برای خودش رزرو کند.

موارد فوق الذکر، بخشی از امکانات و مزایای طراحی وبسایت پزشکی است؛ در صورت تمایل می توانید

با تکمیل فرم مشاوره (در انتهای صفحه اول ترشیز وب) از مشاوره تخصصی و رایگان کارشناسان ترشیز وب بهره مند شوید.

اگر هم قصد دارید مرکز درمانی خود را با طراحی وبسایت متحول کنید می توانید با کلیک روی لینک زیر از خدمات طراحی وب ترشیز وب بهره مند شوید:

سفارش خدمات طراحی وبسایت پزشکی

اشتراک گزاری:

ترشیز وب

دیدگاه ها (0)

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

نماد های اعتماد

ترشیز وب به استناد نماد های زیر، دارای مجوز رسمی از کلیه مراجع مربوطه در جمهوری اسلامی ایران می باشد!