طراحی سایت شخصی چه کاربردی برای افراد مختلف دارد؟

0
59
24 مرداد 1399
0
59
24 مرداد 1399

بسم الله الرحمن الرحیم | در این مقاله از ترشیز وب، قصد داریم در رابطه با طراحی سایت شخصی و یک وب سایت شخصی چه مزایایی برای اشخاص مختلف دارد؟ با ترشیز وب همراه باشید . . . .

چرا باید سایت داشته باشیم؟

امروزه با سرعت باورنکردنی ای که گسترش تکنولوژی و استفاده روز افزون از اینترنت به خود گرفته است دیگر اهمیت به کارگیری این ابزار بر کسی پوشیده نیست و تقریبا همه افراد و به خصوص جوانان به خوبی می دانند که در هر کسب و کاری اگر از فضای مجازی استفاده شود، توسعه و رونق آن کسب و کار چندین برابر می شود البته منظور ما از فضای مجازی صرفا تلگرام (که البته بهتر است بگوییم تَله گرام) نیست و تأکید ما بیشتر روی وب سایت است. قبلا هم در مقالاتی مثل «چرا باید سایت داشته باشیم؟» و یا «طراحی وب سایت برای شما بهتر است یا ایجاد کانال؟» در رابطه با اهمیت داشتن وب سایت برای کسب و کار های مختلف و نقش وب سایت در افزایش درآمد مشاغل گوناگون صحبت کرده ایم و شما را به مطالعه (حتی مجدد) مقالات مذکور دعوت می کنیم. و اما:

طراحی وب سایت شخصی کاربردی دارد؟

ترشیز وب | طراحی سایت شخصی | طراحی وب سایت شخصی
ترشیز وب | طراحی سایت شخصی | طراحی وب سایت شخصی

شاید فکر کنید که طراحی وب سایت شخصی فقط برای برای شخصیت ها و افراد مشهور و سرشناس لازم است و کاربرد دارد اما با عرض پوزش باید بگوییم تصور شما اشتباه است.

اعتقاد ما در ترشیز وب بر این است که امروزه داشتن وب سایت برای همه بزرگسالان مفید و برای شخصیت ها و افراد مشهور واجب است.

چرا اشخاص معروف باید وب سایت داشته باشند؟

وبسایت برای افراد سرشناس بسته به جایگاه و شغلشان می تواند کاربرد های متفاوتی داشته باشد؛ به عنوان مثال یک هنرمند می تواند کار های خودش را در وب سایت شخصی اش بارگذاری کرده و نمایش دهد، یک مداح یا خواننده می تواند فایل صوتی و یا تصویری کار های خودش را در وب سایت شخصی اش بارگذاری کند تا دنبال کنندگان وی بتوانند با خیال راحت فایل های مورد نیازشان را بارگیری نمایند یا یک معلم می تواند مطالب درسی را در قالب متن یا صوت یا فیلم یا . . . در وب سایت خودش قرار دهد تا دانش آموزان بتوانند به محتوای درسی دسترسی داشته باشند.

و اما یک کاربرد دیگر این است که در شرایطی که استفاده نادرست از رسانه های اجتماعی ایجاد کرده است و (به ویژه) افراد مشهور گاها مورد شایعاتی بی اساس قرار می گیرند که با داشتن یک وب سایت به راحتی می توانند شایعات را رد کنند.

و اما طراحی سایت شخصی چه کاربردی برای مردم عادی دارد؟

ترشیز وب | طراحی سایت شخصی | طراحی وب سایت شخصی
ترشیز وب | طراحی سایت شخصی | طراحی وب سایت شخصی

آیا تا به حال در مورد کسب درآمد اینترنتی مطلبی خوانده اید؟

آیا می دانید وب سایت شخصی شما می تواند به چندین روش برای شما درآمدزایی کند؟

بله درست فهمیدید مردم عادی می توانند با داشتن یک وبسایت خوب به روش های متعددی کسب درآمد کنند که ان شاءالله در این خصوص در مقالات بعدی بیشتر صحبت خواهیم کرد.

اما ممکن است بپرسید درآمدزایی را با کانال و صفحه مجازی هم می توان داشت. در پاسخ یک بار دیگر شما را به مطالعه کامل و دقیق مقاله «طراحی وب سایت برای شما بهتر است یا ایجاد کانال؟» دعوت می کنیم.

وب سایت شخصی شما هیچکدام از محدودیت هایی که در مقاله مذکور خواندید را ندارد. علاوه بر آن روش های کسب درآمد اینترنتی در وبسایت بسیار بیشتر و متنوع تر کانال یا صفحه مجازی است.

آنچه گفته شد،

 بخشی از امکانات و مزایای طراحی وبسایت شخصی است؛ در صورت تمایل می توانید با تکمیل فرم مشاوره (در انتهای صفحه اول ترشیز وب) از مشاوره تخصصی و رایگان کارشناسان ترشیز وب بهره مند شوید.

اگر هم قصد دارید با داشتن یک وب سایت شخصی از مزایای متعدد آن بهره مند شوید می توانید با کلیک روی لینک زیر از خدمات طراحی وب ترشیز وب بهره مند شوید:

سفارش خدمات طراحی وبسایت شخصی

اشتراک گزاری:

ترشیز وب

دیدگاه ها (0)

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

نماد های اعتماد

ترشیز وب به استناد نماد های زیر، دارای مجوز رسمی از کلیه مراجع مربوطه در جمهوری اسلامی ایران می باشد!