تفاهم نامه

ضمن تشکر از شما کاربر محترم جهت انتخاب ترشیز وب، به اطلاع می رساند بهره مندی از هریک از خدمات ترشیز وب به منزله پذیرش مقررات زیر می باشد:

ضوابط عمومی:

 1. ضوابط حاکم بر ترشیز وب، مبتنی بر قوانین جاری جمهوری اسلامی ایران است و لذا رعایت قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران الزامی است.
 2. با توجه به اینکه ترشیز وب زیرمجموعه وبسایت علمی فرهنگی آموزشی مهدی است، لازم است کاربران محترم، ضوابط مندرج در تارنمای مذکور به نشانی «www.wefam.ir» را رعایت نمایند.
 3. کلیه مفاد تفاهم نامه در صورت لزوم و در هر زمان ممکن است اصلاح شوند لذا کاربران موظفند با مراجعه پیوسته به بخش ضوابط از تغییرات احتمالی مطلع شوند.
 4. ترشیز وب هیچ گونه مسئولیتی را در مورد کارکرد ناقص تارنما که می تواند ناشی از عوامل خارج از حوزه مدیریت این تارنما باشد (همانند نقص اینترنت، مسائل مخابراتی، تجهیزات سخت افزاری و غیره) نمی پذیرد.
 5. ترشیز وب هیچگونه مسئولیتی در قبال تبلیغات مندرج در تارنما ندارد.
 6. در ترشیز وب، فرض بر آن است که کاربران مفاد «سیاست حفظ حریم خصوصی» را مطالعه کرده و پذیرفته اند.

ضوابط فروشگاه محصولات:

 1. ثبت نام در فروشگاه در حالت عادی اختیاری اما برای مواردی نظیر خرید محصولات، امکان بازاریابی، فروش محصول الزامی است.
 2. کاربران محترم لازم است هنگام ثبت نام اطلاعات خواسته شده را به صورت کامل، صحیح و دقیق ارائه نمایند(بدیهی است در صورت ارائه اطلاعات غلط، ترشیز وب هیچگونه مسئولیتی نخواهد داشت و عواقب ناشی از کاستی یا نادرستی اطلاعات بر شخص کاربر خواهدبود).
 3. نسخه premium ارائه شده در بیش از 90% محصولات فروشگاه بدون نیاز به لایسنس قابل فعالسازی و استفاده است.
 4. خرید یک محصول premium به معنای خرید لایسنس آن نمی باشد و ترشیز وب اجباری به ارائه لایسنس ندارد.
 5. کلیه محصولات براى استفاده شخصی و غیر تجارى مشتریان عرضه شده است و مالکیت معنوی اطلاعات موجود در آن متعلق به این فروشگاه بوده و هر گونه سوء استفاده از این اطلاعات پیگرد قانونی دارد.
 6. تمام ابزاری که در فروشگاه، با هدف ارتباط با مشتریان به کار گرفته می شود، فقط برای همین منظور طراحی شده و کاربران متعهد هستند که از این ابزار صرفا برای ارسال و دریافت اطلاعاتی استفاده نمایند که مناسب و مرتبط با بحث محصولات خریداری شده و یا سفارش محصولات باشد.

ضوابط ضمانت کیفیت محصولات:

 1. تمامی محصولات فروشگاه حسب مورد، دارای ضمانت کیفیت می باشند.
 2. ضمانت کیفیت به معنای ضمانت بازگشت وجه یا تعویض نمی باشد.. این شرایط ان شاءالله در ادامه ذکر خواهدشد.
 3. منظور از کیفیت، تطابق توضیحات با واقعیت محصول می باشد، لذا تمام توضیحاتی که در مورد محصولات ذکر شده است، منطبق بر واقعیت محصول می باشد.
 4. بدیهی است این ضمانت صرفا مربوط به محصولات فروشگاه مرکزی (و نه محصولات فروشندگان) می باشد.

ضوابط باشگاه مشتریان ترشیز وب:

 1. ترشیز وب به منظور قدردانی از کاربران و مشتریان(در تاریخ 13 تیرماه 1399 همزمان با سالروز میلاد با سرسعادت هشتمین کوکب تابناک سپهر امامت و ولایت، حضرت علی ابن موسی الرضا علیه السلام)، اقدام به راه اندازی باشگاه مشتریان نموده است.
 2. کاربران و مشتریان با هر بارسفارش خدمات و یا خرید محصولات می توانند در باشگاه امتیاز بگیرند و پس از رسیدن امتیازات به حد نصاب لازم، برای سفارش خدمات/خرید محصولات به جای پرداخت وجه نقدی از امتیاز خود استفاده کنند.
 3. بازخرید امتیازات (اعمال کسر معادل ریالی امتیاز از مبلغ سفارش/خرید) خودکار انجام می شود.
  در حال حاضر:
 4. با هر 100 تومان (معادل 1000 ریال) خرید محصولات یا سفارش خدمات، 1 امتیاز به کاربران اختصاص می یابد و هر 100 امتیاز 1 تومان (معادل 10 ریال) ارزش دارد.
 5. صرف ثبت نام و فعالسازی حساب در ترشیز وب، 5000 امتیاز برای کاربر در پی خواهد داشت.
 6. ضمن آنکه با هر 14 بار ثبت دیدگاه برای محصولات یا مقالات مختلف، 5000 امتیاز خواهیدگرفت.

  به عنوان مثال فرض کنید مبلغ سفارش طراحی وبسایت شما 1000000 تومان شده باشد، پس از تسویه حساب نهایی، به شما 100000 امتیاز در باشگاه مشتریان تعلق می گیرد که معادل 10000 تومان وجه نقد می باشد و لذا شما می توانید یک محصول با قیمت 10000 تومان را کاملا رایگان و با کسر از امتیاز اکتسابی در باشگاه مشتریان دریافت کنید.
 7. مهلت استفاده از امتیازات اکتسابی 15 روز می باشد.

ضوابط بازاریابان:

 1. جهت حمایت از عزیزان بازاریاب، در ترشیز وب علاوه بر پورسانت درصدی از مبلغ سفارش هر مشتری جذب شده، از ماه دوم فعالیت به بعد (فقط برای سفارشات طراحی وب) حقوق ثابت هم به بازاریابان تعلق می گیرد.
 2. مبلغ حقوق ثابت به تعداد و مبلغ سفارشات جذب شده در ماه اول داشته و (در حال حاضر) ماهانه از 50 تا 700 هزار تومان متغیر است.
 3. پورسانتِ درصدی از هر سفارش، 20 درصد می باشد.
 4. بازاریابان جهت دریافت حقوق ثابت فرم عقد قرارداد را تکمیل، امضا و برای مدیریت ترشیز وب، پستی ارسال نمایند اما دریافت پورسانت هر سفارش نیاز به تکمیل، امضا و ارسال قرارداد ندارد و پروژه ای (بعد از تحویل نهایی سفارش به مشتری و تأیید وی) واریز خواهدشد.

نماد های اعتماد

ترشیز وب به استناد نماد های زیر، دارای مجوز رسمی از کلیه مراجع مربوطه در جمهوری اسلامی ایران می باشد!

گردونه را بچرخانید تا هدیه بگیرید

 • با وارد کردن رایانامه (ایمیل) خودتان از ترشیز وب هدیه بگیرید
 • تعداد مجاز چرخش به ازای هر رایانامه معتبر: 1 بار
 • ضد تقلب
چرخش گردونه و دریافت هدیه
هرگز
بعدا یادآوری کن
نه ممنون