مدیریت شبکه های اجتماعی شما با ترشیز وب!

0
106
04 خرداد 1400
0
106
04 خرداد 1400

تبلیغات


خرید و فروش ارز دیجیتال

بسم الله الرحمن الرحیم | گروه طراحی وب و برنامه نویسی ترشیز وب، به عنوان یکی از پیشتاز های عرصه طراحی وب سایت آمادگی کامل خود را برای مدیریت شبکه های اجتماعی شما اعلام می کند.

امروزه گسترش روزافزون استفاده مردم از اینترنت سبب شده است تا استفاده از اینترنت به یک الزام و ضرورت برای موفقیت کسب و کار های مختلف تبدیل شود و کسب و کار های مختلف از یک سوپرمارکت ساده گرفته تا شرکت های بزرگ و معروف ناچار شوند با راه اندازی یک کانال یا صفجه مجازی و یا حتی طراحی وب سایت برای بقا در جمع مشاغل موفق و ارتقاء جایگاه و افزایش میزان درآمدشان تلاش کنند.

تبلیغاتدر این میان مطابق آنچه در مقاله «طراحی وب سایت برای شما بهتر است یا ایجاد کانال؟» گفته ایم بهترین انتخاب از بین گزینه های فوق الذکر، راه اندازی وب سایت می باشد اما باز هم ممکن است عده ای تأسیس یک کانال یا صفحه مجازی را بر طراحی وبسایت ترجیح دهند.

مدیریت شبکه های اجتماعی

پرواضح است که صرف راه اندازی یک کانال یا صفحه مجازی، نمی تواند پیشرفتی در کار شما ایجاد کند و برای آن که از یک کسب و کار معمولی به یک برند شناخته شده و معروف تبدیل شوید نیاز دارید تا به روشی اصولی فعالیت های خود در فضای مجازی را انجام دهید.

تبلیغات


اجرای کلیه پروژه های برنامه نویسی متلب

حتی اشخاص هم برای آن که بتوانند از پتانسیل های متنوع موجود در فضای مجازی بهترین استفاده را بکنند نیاز دارند تا فعالیت های خود در شبکه های اجتماعی و پیام رسان های مختلف را مطابق با با یک برنامه ریزی اصولی، دقیق و حساب شده پیش ببرند.

اهمیت این امر این روز ها برای نامزد های انتخابات، بسیار ملموس تر و محسوس تر می باشد.

لذا بهترین کار آن است که انجام فعالیت های خود در فضای مجازی همچون مدیریت صفحه اینستاگرام یا مدیریت کانال تلگرام خود را به کارشناسان خبره واگذار کنید.

ترشیز وب در کنار شماست . . .

گروه طراحی وب و برنامه نویسی ترشیز وب هم زمان با ایام انتخابات و به درخواست و پیشنهاد همراهان گران قدر خود که ارزشمندترین سرمایه ترشیز وب محسوب می شوند، خدمات مدیریت کامل شبکه های اجتماعی خارجی و داخلی را به فهرست گسترده خدمات خود افزوده است.

تعرفه خدمات مذکور در حال حاضر، بر حسب تومان، بدین شرح است:

خدمات قابل ارائهتعرفه برای شبکه های اجتماعی و پیام رسان های داخلیتعرفه برای شبکه های اجتماعی و پیام رسان های خارجی
تولید و انتشار هر پست3000040000
مدیریت هفتگی دیدگاه (کامنت) ها1400024000
افزایش دنبال کننده (فالوئر) هاان شاءالله به زودیان شاءالله به زودی

با کلیک روی لینک زیر می توانید همین الآن سفارش مدیریت اینستاگرام، مدیریت سروش و . . .خود را سفارش دهید:

سفارش خدمات مدیریت امور مربوط به شبکه های اجتماعی و پیام رسان ها

گفتنی است با توجه به احتمال تغییر نرخ ها در آینده، همواره تعرفه های ارائه شده در صفحه قیمت ها ملاک اصلی محاسبه قیمت خدمات مختلف ترشیز وب می باشد.

تاکنون 4362 نفر (متقاضی منحصر بفرد) از خدمات ترشیز وب بهره مند شده اند که از این تعداد، - نفر مثل شما به این صفحه مراجعه کرده اند.

اشتراک گزاری:

ترشیز وب

دیدگاه ها (0)

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

نماد های اعتماد

ترشیز وب به استناد نماد های زیر، دارای مجوز رسمی از مراجع مربوطه در جمهوری اسلامی ایران می باشد!

logo-samandehi

دریافت رایگان تمام محصولات، دسترسی به آموزش های تخصصی و50 درصد تخفیف دائمی خدمات با کارت عضویت حرفه ای ترشیز وب