آموزش رایگان ICDL – قسمت اول

0
35
15 اسفند 1399
0
35
15 اسفند 1399

تبلیغات


خرید و فروش ارز دیجیتال

بسم الله الرحمن الرحیم | با توجه به اهمیت فراگیری دانش چگونگی استفاده از رایانه و فضای مجازی در قرن 21، بر آن شدیم تا با ارائه یک دوره کامل آموزش رایگان ICDL فارسی به هم وطنان عزیزمان در استفاده بهینه از ابزارهای مربوطه کمک کنیم؛ با ترشیز وب همراه باشید.

همان طور که در جریان هستید هزینه شرکت در دوره آی سی دی ال نسبتا زیاد است و لذا ممکن است برخی به خاطر همین هزینه زیاد از یادگیری چگونگی استفاده از رایانه منصرف و محروم شوند و اینجاست که کار گروه طراحی وب و برنامه نویسی ترشیز وب، به عنوان ارائه دهنده بهترین خدمات در حوزه طراحی وب و برنامه نویسی شروع می شود تا با برگزاری دوره کامل آموزش رایگان ICDL فارسی در راستای ترویج استفاده بهینه از رایانه قدمی بردارد.

تبلیغاتان شاءالله دوره آموزش رایگان آی سی دی ال یا همان مهارت های هفتگانه کامپیوتری از امروز، پانزهم اسفندماه 1399 آغاز و تا قبل از شروع قرن جدید شمسی تکمیل خواهد شد تا علاقمندان به شرکت در این دوره بتوانند قرن جدید را با تسلط بر رایانه شروع کنند.

در این جلسه چیستی دوره آی سی دی ال و اینکه اصلا ICDL چیست را شرح خواهیم داد و ان شاءالله از جلسه دوم، رسما آموزش رایگان مهارتهای هفتگانه icdl را شروع خواهیم کرد.

تبلیغات


اجرای کلیه پروژه های برنامه نویسی متلب

آی سی دی ال چیست؟

کلمه ICDL مخفف عبارت International Computer Driving Licence و به مفهوم گواهینامه بین المللی استفاده از رایانه است.

این گواهینامه تأیید می کند که دارنده آن، توانایی استفاده رایانه و نرم افزارهای مهم و کاربردی رایانه ای را دارد.

در دوره ICDL هفت مهارت شامل مفاهیم پایه فناوری اطلاعات ، چگونگی استفاده از ویندوز ، چیستی و چگونگی استفاده از اینترنت و در نهایت کار با 4 نرم افزار از مجموعه نرم افزاری Office یعنی وُرد (Word)، پاورپوینت (Powerpoint)، اکسل (Excel) و اکسس (Access) به هنرجویان و شرکت کنندگان در دوره، آموزش داده می شود.

تاکنون 3203 نفر (متقاضی منحصر بفرد) از خدمات ترشیز وب بهره مند شده اند که از این تعداد، - نفر مثل شما به این صفحه مراجعه کرده اند.

اشتراک گزاری:

ترشیز وب

دیدگاه ها (0)

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

نماد های اعتماد

ترشیز وب به استناد نماد های زیر، دارای مجوز رسمی از مراجع مربوطه در جمهوری اسلامی ایران می باشد!

logo-samandehi

دریافت رایگان تمام محصولات، دسترسی به آموزش های تخصصی و50 درصد تخفیف دائمی خدمات با کارت عضویت حرفه ای ترشیز وب