لوگو

معرفی ترشیز وب

آنچه در ادامه می خوانید:

معرفی محتصر

ترشیز وب در واقع واحد طراحی وب و برنامه نویسی شرکت فنی و مهندسی رایان تدبیر ترشیز می باشد

تاریخچه ترشیز وب

ترشیز وب فعالیت رسمی خود را در تاریخ 5 شهریورماه 1394 همزمان با میلاد هشتمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت، حضرت امام رضا(علیه السلام)، در قالب یک زیردامنه از وبسایت علمی فرهنگی آموزشی مهدی شروع کرد(torshizweb.wefam.ir).

اگر به اولین نسخه ترشیز وب مراجعه کنید خدمات گسترده ای را ملاحظه خواهید کرد. نکته ای که در این رابطه لازم به ذکر است این است که خدمات ترشیز وب (گزینه های منوی اصلی نسخه اول ترشیز وب) به تدریج اضافه شده است.

در حقیقت ما کار خود را در ابتدا صرفا با طراحی وب آغاز کردیم و رفته رفته خدماتمان را مطابق با افزایش استقبال و سفارشات مشتریان گسترش دادیم تا اینکه میزان استقبال و سفارشات به حدی رسید که دیگر ادامه کار در حد یک زیردامنه ساده به صلاح نبود.

اینگونه بود که نشانی فعلی ترشیز وب (Torshizweb.ir) را برای ادامه فعالیت برگزیدیم و در طول زمان خدماتمان را مطابق با نیاز روز مشتریان گستراندیم و در مواردی کاستیم.

در اواخر شهریور ماه 1400، به منظور رسمیت بیشتر فعالیت، انجام اقدامات لازم برای ثبت شرکت انجام شد تا این که در نهایت در تاریخ 3 مهر 1400 همان طور که در اطلاعیه «ثبت ترشیز وب به عنوان شرکت رسمی» ذکر شده، گروه طراحی وب و برنامه نویسی ترشیز وب، پس از 6 سال فعالیت درخشان، رسما به یک شرکت فنی و مهندسی تحت عنوان رایان تدبیر ترشیز با شماره ثبت 2635 ارتقاء یافت.

گفتنی است در حال حاضر در کنار ارائه خدمات طراحی وب سایت و برنامه نویسی، بر طراحی، تولید و ارائه محصولات مختلف در حوزه کاری خود متمرکز هستیم.

امید آن می رود که با یاری خداوند متعال و کمک اهل بیت عصمت و طهارت علیهم السلام و با همراهی شما عزیزان، بتوانیم بیش از پیش خدمت رسانی کنیم.

باتشکر، مهدی مهماندوست

مدیرعامل شرکت فنی و مهندسی رایان تدبیر ترشیز

از صبوری شما سپاسگزاریم

ضمن عرض سلام، لطفا در زمان بهره مندی از خدمات وب سایت، به این نکته توجه داشته باشید که با توجه به انتقال سرور وب سایت شرکت، ممکن است در بعضی از موارد، عملکرد وب سایت مطلوب نباشد؛ ضمن درخواست از شما جهت گزارش اختلالات احتمالی، به اطلاع می رساند، کارشناسان فنی ما همزمان با اصلاح قالب وب سایت، در حال بررسی و برطرف کردن خطاها(ی احتمالی موجود) می باشند، اما لزوم در اولویت قرار دادن رسیدگی به سفارشات شما خوبان نسبت به امور وب سایت شرکت، قدری از سرعت کار می کاهد، از شما که با صبوری، همچنان با ترشیز وب همراه هستید، صمیمانه سپاسگزاریم . . . 

انتقال سرور وب سایت شرکت

SPIN TO WIN!

  • Try your lucky to get discount coupon
  • 1 spin per email
  • No cheating
Try Your Lucky
هرگز
بعدا یادآوری کنید
نه ممنون