اضافه شده است اضافه شده است

سیاست حفظ حریم خصوصی

تارنمای رسمی گروه طراحی وب و برنامه نویسی ترشیز وب تحت نشانی اینترنتی www.torshizweb.ir فعالیت می کند و فقط برای ارائه بهتر خدمات از کوکی ها برای جمع آوری داده های کاربران، به شرح ذیل الذکر استفاده می کند:

 1. شرح کامل ضوابط امنیت و محرمانگی در بخش «قوانین» ارائه شده است و برای بهره مندی از خدمات و محصولات ترشیز وب لازم الاجراست.
 2. حفاظت از داده های جمع آوری شده کاربران: ترشیز وب طبق قوانین جرایم رایانه‌ای متعهد می‌شود که اطلاعات شما کاربران عزیز را با استفاده از تمام امکانات و منابع خود محافظت نماید و به هیچ‌عنوان این اطلاعات را در اختیار موسسات و سازمان‌های دیگر به منظور تبلیغات یا خدمات دیگر ارایه ندهد.
  همچنین کاربران ترشیز وب کاملا اختیار دارند که اطلاعات شخصی خود را که به هنگام ثبت‌نام در اختیار ما قرار داده‌اند پاک نمایند.
  ضمنا از کاربران درخواست داریم حتما موارد امنیتی را رعایت نمایند و هر زمان قصد دارند در جایی ثبت‌نام کنند یا اطلاعات شخصی خود را وارد نمایند به نشانی وب‌سایت توجه کنند چرا که وب‌سایت ترشیز وب مسئولیتی در قبال لینک‌های خارج از ترشیز وب ندارد.
 3. داده هایی که جمع آوری می شود: ترشیز وب به هیچ عنوان اطلاعات شخصی شما را جمع آوری نمی کند بلکه اطلاعاتی همچون دفعات بازدید، مدت زمان بازدید، مرورگر مورد استفاده و‌ نسخه‌ی مرورگر که تنها به منظور بهبود خدمات استفاده خواهند شد و ارتباطی با اطلاعات شخصی فرد نخواهد داشت گردآوری می شود.
  این اطلاعات نیز به هیچ عنوان به سازمان‌های ثالث فروخته یا ارایه نخواهد شد و تنها برای بهینه‌سازی همین تارنما استفاده خواهد شد.
  وقتی بازدیدکنندگان، نظری در وبسایت منتشر می‌کنند، ما داده‌هایی را که در فُرم نظرات به جا مانده جمع‌آوری می‌کنیم.
 4. کوکی ها: بعد از مثلا ثبت دیدگاه در ترشیز وب، شما می توانید تصمیم بگیرید که نام، نشانی ایمیل و وبسایت‌تان در کوکی ذخیره بشود یا خیر.
  در این زمینه حق انتخاب دارید اما در صورت پذیرش ذخیره‌ی اطلاعات در کوکی، در مراجعات بعدی خود به وبسایت برای اشتراک‌گذاری نظرات، نیاز به پُر کردن فرم اطلاعات نام‌برده نخواهید داشت.
  اگر در تارنما دارای حساب کاربری باشید و با آن به وب وارد بشوید، ما اقدام به تنظیم کوکی موقت برای شما می‌کنیم تا مشخص شود که مرورگر شما پذیرای کوکی‌ها هست یا خیر. این کوکی شامل هیچ داده‌ی شخصی و خصوصی نیست و با بستن مرورگرتان متوقف می‌شود.

نماد های اعتماد

ترشیز وب به استناد نماد های زیر، دارای مجوز رسمی از مراجع مربوطه در جمهوری اسلامی ایران می باشد!

logo-samandehi

تمامی حقوق برای ترشیز وب محفوظ است | طراحی شده با در ترشیز وب

گردونه را بچرخانید تا هدیه بگیرید

 • با وارد کردن رایانامه (ایمیل) خودتان از ترشیز وب هدیه بگیرید
 • تعداد مجاز چرخش به ازای هر رایانامه معتبر: 1 بار
 • ضد تقلب
چرخش گردونه و دریافت هدیه
هرگز
بعدا یادآوری کنید
نه ممنون