اضافه شده است اضافه شده است

ضوابط مارکت ترشیز وب (فروشگاه محصولات کاربران ترشیز وب)

در این بخش منظور از ترشیز وب، گروه طراحی وب و برنامه نویسی ترشیز وب به نشانی اینترنتی www.torshizweb.ir بوده و منظور از کاربر و فروشنده، هر شخص حقیقی یا حقوقی است که پس از ثبت نام و ارائه مدرک شناسایی و تأیید ترشیز وب، به انتشار محصول و کسب درآمد می پردازد.

 1. ترشیز وب از تاریخ 30 آذرماه 1399 همزمان با سالروز ولادت با سعادت حضرت زینب سلام الله علیها اقدام به فعال سازی مارکت ترشیز وب نموده است.
 2. در مارکت ترشیز وب، کاربران می توانند به فروش محصولات مرتبط با حوزه کاری ترشیز وب بپردازند و کسب درآمد نمایند.
 3. انتشار محصول در مارکت، رایگان می باشد، اما به منظور جبران هزینه های سِروِر، درصد کمی از درآمد فروش محصول (در حال حاضر فقط 8 درصد) سهم ترشیز وب خواهد بود. سهم ترشیز وب در بین تمام مارکت های مشابه کم ترین مقدار می باشد (می توانید بررسی کنید).
 4. ترشیز وب در دوره های زمانی مختلف و به صلاحدید خود اقدام به تبلیغات (برای محصولات فروشندگان) خواهدکرد. با این وجود، فروشندگان هم می توانند به دلخواه و صلاحدید خود تبلیغات مجزایی برای محصولاتشان انجام دهند.
 5. عدم رعایت حتی 1 مورد از ضوابط مندرج در این صفحه منجر به انسداد حساب کاربری فروشنده و مسدودشدن درآمد وی خواهدشد.
 6. انتشار و فروش محصول به منزله تأیید و پذیرش «ضوابط ترشیز وب» می باشد.
 7. فروشنده موظف است صرفاً با ایمیل و شماره متعلق به خود نسبت به ثبت‌نام و فعالیت در مارکت ترشیز وب اقدام نماید.
 8. فروشنده باید قبل از انتشار اولین محصول خود، تصویر مدرک شناسایی (کارت ملی هوشمند و یا صفحه اول شناسنامه) را به ترشیز وب ارائه نماید. این کار با ارسال مدرک از طریق تیکت در پنل کاربری و یا از طریق پیام رسان سروش (ارسال به شماره 09386926300) امکان پذیر است.
 9. در حال حاضر فروشندگان می توانند فقط محصولات دانلودی خود را به فروش برسانند.
 10. شیوه فروش بدین گونه است که فروشنده ابتدا فایل محصول را در یک آپلودسنتر بارگذاری کرده و لینک آن را در فیلد مربوطه در صفحه محصول قرار می دهد.
 11. محصولات پرفروش در اولویت تبلیغات ترشیز وب خواهندبود.
 12. فروشنده می بایست صلاحیت قانونی و شرعی فروش محصول را داشته باشد؛ لذا درصورتی‌که کاربر زیر ۱۸ سال سن داشته باشد، صرفاً از طریق والدین یا قیم قانونی خود می‌تواند حساب کاربری داشته باشد.
 13. فروشنده می بایست فقط محصولاتی را که در مالکیت خود می باشد منتشر کند و در صورت درخواست ترشیز وب باید مدارک ( -ِ گواه بر) مالکیت محصول را ارائه کند، در غیر این صورت عواقب ناشی از عدم رعایت حق نشر (کپی رایت) بر عهده شخص فروشنده است.
 14. فروشنده در قیمت گذاری روی محصول مختار است اما همانند سایر مارکت ها، ترشیز وب می تواند به صلاحدید خود و مطابق عُرف، قیمت محصول را کم یا زیاد نماید.
 15. نگارش توضیحات هر محصول باید بصورت کتابی انجام شود.
 16. مبلغ مالیات بر ارزش افزوده (معادل 9 درصد قیمت هر فروش محصول) از درآمد مربوط به آن محصول کسر خواهدشد.
 17. توضیحات محصول باید حداقل 300 کلمه باشد.
 18. هر محصول باید حداقل یک تصویر (با ابعاد 600 در 313 پیکسل) تحت عنوان تصویر شاخص داشته باشد.
 19. فروشنده تضمین می‌نماید که به‌عنوان اصیل و نه به نمایندگی از شخص دیگر از مارکت ترشیز وب استفاده می‌کند. لذا درصورتی‌که به نمایندگی از شخص دیگری درصدد استفاده از مارکت ترشیز وب باشد، بدین‌وسیله تضمین می‌نماید که حق پذیرفتن شرایط و مفاد قرارداد حاضر به نمایندگی از شخص موصوف را دارد.
 20. هر محصولی که پس از گذشت 4 ماه از تاریخ انتشار، فروشی نداشته باشد از مارکت حذف شده و یا مالکیت آن به ترشیز وب منتقل می شود.
 21. تهیه «کارت عضویت حرفه ای» برای شروع فعالیت در مارکت ترشیز وب الزامی است.

نماد های اعتماد

ترشیز وب به استناد نماد های زیر، دارای مجوز رسمی از مراجع مربوطه در جمهوری اسلامی ایران می باشد!

logo-samandehi

تمامی حقوق برای ترشیز وب محفوظ است | طراحی شده با در ترشیز وب

گردونه را بچرخانید تا هدیه بگیرید

 • با وارد کردن رایانامه (ایمیل) خودتان از ترشیز وب هدیه بگیرید
 • تعداد مجاز چرخش به ازای هر رایانامه معتبر: 1 بار
 • ضد تقلب
چرخش گردونه و دریافت هدیه
هرگز
بعدا یادآوری کنید
نه ممنون