تفاهم نامه

ضمن تشکر از شما کاربر محترم جهت انتخاب ترشیز وب، به اطلاع می رساند بهره مندی از هریک از خدمات ترشیز وب به منزله پذیرش مقررات زیر می باشد:

ضوابط عمومی:

 1. ضوابط حاکم بر ترشیز وب، مبتنی بر قوانین جاری جمهوری اسلامی ایران است و لذا رعایت قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران الزامی است.
 2. با توجه به اینکه ترشیز وب زیرمجموعه وبسایت علمی فرهنگی آموزشی مهدی است، لازم است کاربران محترم، ضوابط مندرج در تارنمای مذکور به نشانی «www.wefam.ir» را رعایت نمایند.
 3. کلیه مفاد تفاهم نامه در صورت لزوم و در هر زمان ممکن است اصلاح شوند لذا کاربران موظفند با مراجعه پیوسته به بخش ضوابط از تغییرات احتمالی مطلع شوند.
 4. ترشیز وب هیچ گونه مسئولیتی را در مورد کارکرد ناقص تارنما که می تواند ناشی از عوامل خارج از حوزه مدیریت این تارنما باشد (همانند نقص اینترنت، مسائل مخابراتی، تجهیزات سخت افزاری و غیره) نمی پذیرد.
 5. ترشیز وب هیچگونه مسئولیتی در قبال تبلیغات مندرج در تارنما ندارد.
 6. ترشیز وب در قیمت گذاری روی خدمات و محصولات، مطابق عُرف، مختار است و هیچگونه تعهدی در مورد اینکه تعرفه خدمات/محصولات در شرکت/فروشگاه های همکار متفاوت است ندارد و عقد قرارداد خدمات یا خرید محصولات توسط مشتری به منزله این است که وی در این مورد رضایت کامل داشته و پس از بررسی های لازم، ترشیز وب را انتخاب کرده است.
 7. در ترشیز وب، فرض بر آن است که کاربران مفاد «سیاست حفظ حریم خصوصی» را مطالعه کرده و پذیرفته اند.

ضوابط خدمات (طراحی وب، اپلیکیشن، سئو و . . .)

 1. به کلیه سفارشات طراحی وب، یک عدد اپلیکیشن اندروید (WebView)، یک دامنه آی آر یکساله رایگان و یک هاست 10 گیگابایتی یکماهه رایگان به عنوان هدیه ارائه می شود.
 2. کارفرما حق هیچگونه اعتراضی در مورد هدایا ندارد.
 3. تأکید میشود دوره هاست هدیه، یک ماهه بوده و ترشیز وب هیچگونه تعهدی در قبال تمدید آن ندارد و مشتری شخصا مسئولیت کار را برعهده دارد. البته در صورت تمایل مشتری، وی می تواند با پرداخت حق الزحمه مطابق تعرفه مصوب ترشیز وب به اضافه هزینه تمدید ماهانه/سالانه هاست مطابق تعرفه ارائه شده توسط شرکت ارائه دهنده خدمات میزبانی وب، فرآیند تمدید دوره هاست را به ترشیز وب واگذار کند و یا از همان اول با پرداخت مابه التفاوت هزینه خرید دوره میزبانی وب ماهانه و سالانه، خرید دوره سالانه را از ترشیز وب درخواست کند(لازم به ذکر است هاست هدیه از این لینک خریداری می شود).
 4. کارفرما می بایست در زمان سفارش حداقل 3 نام دامنه دلخواه (به ترتیب اولویت) جهت ثبت تعیین کند. بدیهی است عدم رعایت این ماده به منزله عدم تمایل کارفرما به دریافت دامنه رایگان است.
 5. ثبت دامنه آی آر نیازمند شناسه nic.ir بوده که ثبت این شناسه بر عهده کارفرما می باشد.
 6. اپلیکیشن مذکور 24 تا 48 ساعت بعد از تسویه حساب نهایی ارائه خواهد شد.
 7. قالب اولیه وبسایت/اپلیکیشن به انتخاب طراح تعیین می شود و اگر کارفرما نیاز به خرید یا طراحی قالب دیگری داشته باشد هزینه مربوطه به مبلغ قرارداد اضافه می شود.
 8. قبل از شروع طراحی وبسایت/اپلیکیشن کارفرما می بایست تمام محتوایی که قرار است در وبسایت/اپلیکیشن (بارگذاری و )نمایش داده شود را ارائه کند.
 9. جهت طراحی اپلیکیشن می بایست کارفرما یک تصویر مربعی(برای آیکون) و یک تصویر عمودی (برای تصویر آغازین برنامه) ارائه نماید
 10. کارفرما حق حذف لینک و کپی رایت طراح را ندارد.

ضوابط فروشگاه محصولات:

 1. ثبت نام در فروشگاه در حالت عادی اختیاری اما برای مواردی نظیر خرید محصولات، امکان بازاریابی، فروش محصول الزامی است.
 2. کاربران محترم لازم است هنگام ثبت نام اطلاعات خواسته شده را به صورت کامل، صحیح و دقیق ارائه نمایند(بدیهی است در صورت ارائه اطلاعات غلط، ترشیز وب هیچگونه مسئولیتی نخواهد داشت و عواقب ناشی از کاستی یا نادرستی اطلاعات بر شخص کاربر خواهدبود).
 3. نسخه premium ارائه شده در بیش از 90% محصولات فروشگاه بدون نیاز به لایسنس قابل فعالسازی و استفاده است.
 4. خرید یک محصول premium به معنای خرید لایسنس آن نمی باشد و ترشیز وب اجباری به ارائه لایسنس ندارد.
 5. کلیه محصولات براى استفاده شخصی و غیر تجارى مشتریان عرضه شده است و مالکیت معنوی اطلاعات موجود در آن متعلق به این فروشگاه بوده و هر گونه سوء استفاده از این اطلاعات پیگرد قانونی دارد.
 6. تمام ابزاری که در فروشگاه، با هدف ارتباط با مشتریان به کار گرفته می شود، فقط برای همین منظور طراحی شده و کاربران متعهد هستند که از این ابزار صرفا برای ارسال و دریافت اطلاعاتی استفاده نمایند که مناسب و مرتبط با بحث محصولات خریداری شده و یا سفارش محصولات باشد.

ضوابط ضمانت کیفیت محصولات:

 1. تمامی محصولات فروشگاه حسب مورد، دارای ضمانت کیفیت می باشند.
 2. ضمانت کیفیت به معنای ضمانت بازگشت وجه یا تعویض نمی باشد.. این شرایط ان شاءالله در ادامه ذکر خواهدشد.
 3. منظور از کیفیت، تطابق توضیحات با واقعیت محصول می باشد، لذا تمام توضیحاتی که در مورد محصولات ذکر شده است، منطبق بر واقعیت محصول می باشد.
 4. بدیهی است این ضمانت صرفا مربوط به محصولات فروشگاه مرکزی (و نه محصولات فروشندگان) می باشد.

ضوابط باشگاه مشتریان ترشیز وب:

 1. ترشیز وب به منظور قدردانی از کاربران و مشتریان(در تاریخ 13 تیرماه 1399 همزمان با سالروز میلاد با سرسعادت هشتمین کوکب تابناک سپهر امامت و ولایت، حضرت علی ابن موسی الرضا علیه السلام)، اقدام به راه اندازی باشگاه مشتریان نموده است.
 2. کاربران و مشتریان با هر بارسفارش خدمات و یا خرید محصولات می توانند در باشگاه امتیاز بگیرند و پس از رسیدن امتیازات به حد نصاب لازم، برای سفارش خدمات/خرید محصولات به جای پرداخت وجه نقدی از امتیاز خود استفاده کنند.
 3. عضویت در تارنما (وب سایت) ترشیز وب و ورود به حساب کاربری برای بهره مندی از امکانات باشگاه مشتریان الزامی است.
 4. بازخرید امتیازات (اعمال کسر معادل ریالی امتیاز از مبلغ سفارش/خرید) خودکار انجام می شود.
  در حال حاضر:
 5. با هر 100 تومان (معادل 1000 ریال) خرید محصولات یا سفارش خدمات، 1 امتیاز به کاربران اختصاص می یابد و هر 100 امتیاز 1 تومان (معادل 10 ریال) ارزش دارد.
 6. صرف ثبت نام و فعالسازی حساب در ترشیز وب، 5000 امتیاز برای کاربر در پی خواهد داشت.
 7. ضمن آنکه با هر 14 بار ثبت دیدگاه برای محصولات یا مقالات مختلف، 5000 امتیاز خواهیدگرفت.

  به عنوان مثال فرض کنید مبلغ سفارش طراحی وبسایت شما 1000000 تومان شده باشد، پس از تسویه حساب نهایی، به شما 100000 امتیاز در باشگاه مشتریان تعلق می گیرد که معادل 10000 تومان وجه نقد می باشد و لذا شما می توانید یک محصول با قیمت 10000 تومان را کاملا رایگان و با کسر از امتیاز اکتسابی در باشگاه مشتریان دریافت کنید.
 8. مهلت استفاده از امتیازات اکتسابی 15 روز می باشد.

ضوابط بازاریابان:

 1. جهت حمایت از عزیزان بازاریاب، در ترشیز وب علاوه بر پورسانت درصدی از مبلغ سفارش هر مشتری جذب شده، از ماه دوم فعالیت به بعد (فقط برای سفارشات طراحی وب) حقوق ثابت هم به بازاریابان تعلق می گیرد.
 2. مبلغ حقوق ثابت به تعداد و مبلغ سفارشات جذب شده در ماه اول داشته و (در حال حاضر) ماهانه از 50 تا 700 هزار تومان متغیر است.
 3. پورسانتِ درصدی از هر سفارش، 20 درصد می باشد.
 4. بازاریابان جهت دریافت حقوق ثابت فرم عقد قرارداد را تکمیل، امضا و برای مدیریت ترشیز وب، پستی ارسال نمایند اما دریافت پورسانت هر سفارش نیاز به تکمیل، امضا و ارسال قرارداد ندارد و پروژه ای (بعد از تحویل نهایی سفارش به مشتری و تأیید وی) واریز خواهدشد.

ضوابط مالی سفارش خدمات

 1. در مورد خدمات (و نه محصولات فروشگاه) 50 درصد هزینه قبل از شروع کار، 25 درصد بعد از اتمام طراحی اولیه (و تأیید کارفرما) و 25درصد باقیمانده قبل از ارائه مشخصات ورود به پنل مدیریت اخذ خواهدشد.
 2. در صورت انصراف کارفرما از ادامه طراحی وب سایت، نه تنها مبلغ دریافتی تا قبل از انصراف قابل برگشت نیست بلکه کارفرما موظف به جبران خسارت احتمالی وارد شده به ترشیز وب هم می باشد.

نماد های اعتماد

ترشیز وب به استناد نماد های زیر، دارای مجوز رسمی از کلیه مراجع مربوطه در جمهوری اسلامی ایران می باشد!

logo-samandehi