اضافه شده است اضافه شده است

تفاهم نامه

ضمن تشکر از شما کاربر محترم بابت انتخاب ترشیز وب و عرض تبریک به خاطر حُسن انتخابتان، به اطلاع می رساند بهره مندی از هریک از خدمات ترشیز وب به منزله پذیرش مقررات زیر می باشد:

تعاریف:

در مفاد ذیل الذکر، منظور از «ترشیز وب»، «طراح» و «پیمانکار»، گروه طراحی وب و برنامه نویسی ترشیز وب (شرکت فنی و مهندسی رایان تدبیر ترشیز به شماره ثبت ۲۶۳۵) بوده و منظور از «مخاطب» هر شخص حقیقی/حقوقی است که به نحوی از خدمات برخط/غیربرخط ترشیز وب استفاده می کند و منظور از «کارفرما» و «مشتری»، هر مخاطبی است که متقاضی استفاده از خدمات/محصولات غیر رایگان ترشیز وب است و در مورد خدمات، اقدام به عقد و امضای قرارداد با (نماینده) ترشیز وب می کند و منظور از «کاربر»، هر مخاطبی که در تارنمای رسمی ترشیز وب به نشانی www.torshizweb.ir، ثبت نام مینماید می باشد.

ضوابط عمومی:

 1. ضوابط حاکم بر ترشیز وب، مبتنی بر قوانین جاری جمهوری اسلامی ایران است و لذا رعایت قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران الزامی است.
 2. با توجه به اینکه ترشیز وب زیرمجموعه وبسایت علمی فرهنگی آموزشی مهدی است، لازم است کاربران محترم، ضوابط مندرج در تارنمای مذکور به نشانی «www.wefam.ir» را رعایت نمایند.
 3. کلیه مفاد تفاهم نامه در صورت لزوم و در هر زمان ممکن است اصلاح شوند لذا کاربران موظفند با مراجعه پیوسته به بخش ضوابط از تغییرات احتمالی مطلع شوند و هر زمان که نسبت به تغییرات اعتراض/انتقادی داشتند از طریق تیکت یا پیام رسان سروش اعتراض/انتقاد خود را با پرسنل ترشیز وب در میان بگذارند.
 4. ترشیز وب هیچ گونه مسئولیتی را در مورد کارکرد ناقص تارنما که می تواند ناشی از عوامل خارج از حوزه مدیریت این تارنما باشد (همانند نقص اینترنت، مسائل مخابراتی، تجهیزات سخت افزاری و غیره) نمی پذیرد.
 5. ترشیز وب هیچگونه مسئولیتی در قبال تبلیغات مندرج در تارنما ندارد.
 6. ترشیز وب در قیمت گذاری روی خدمات و محصولات، مطابق عُرف، مختار است و هیچگونه تعهدی در مورد اینکه تعرفه خدمات/محصولات در شرکت/فروشگاه های همکار متفاوت است ندارد و عقد قرارداد خدمات یا خرید محصولات توسط مشتری به منزله این است که وی در این مورد رضایت کامل داشته و پس از بررسی های لازم، ترشیز وب را انتخاب کرده است.
 7. در ترشیز وب، فرض بر آن است که کاربران مفاد «سیاست حفظ حریم خصوصی» را مطالعه کرده و پذیرفته اند.
 8. کاربر همۀ داده‌پیام‌های صادره از طریق حساب کاربری مذکور را منتسب به خود دانسته و هرگونه ادعایی نسبت به انکار، تردید و جعل داده‌پیام‌های ارسال‌شده از ناحیۀ نامبرده غیرقابل استماع است.
 9. کاربر آگاه است با ثبت‌نام در ترشیز وب، ممکن است در راستای معرفی محصولات و خدمات و یا اطلاع‌رسانی رویدادها، ایمیل و یا پیامی را از ترشیز وب دریافت نماید.
 10. کاربر می‌پذیرد که ترشیز وب ممکن است از طریق ارسال پیامک به شماره از قبل تعریف‌شده، یا ایمیل به نشانی اعلامی توسط کاربر در زمان احراز هویت، به‌عنوان راه ارتباطی ترشیز وب با وی استفاده کند. کاربر آگاه است که احراز هویت ممکن است در بازه‌های زمانی که توسط ترشیز وب تعیین می‌شود، صورت می‌گیرد.
 11. تعهد ترشیز وب در قبال سفارش خدمات مختلف، تنها زمانی ایجاد می شود، که بین ترشیز وب و مشتری، قرارداد رسمی منعقد شده و تمام صفحات قرارداد ممهور به مهر رسمی ترشیز وب بوده و به امضای مدیر عامل یا نماینده تام الاختیار ترشیز وب رسیده باشند.
 12. کاربر می‌پذیرد اطلاعات خواسته‌شده در زمان ثبت‌نام و خرید محصول را به‌صورت صحیح و به‌روز وارد کنند و مسئول عدم صحت اطلاعات اعلام‌شده شخص کاربر است. در صورت اثبات خلاف این موضوع، ترشیز وب مجاز به پیگیری قضایی نزد مراجع ذی‌صلاح است. همچنین در صورت ایجاد تغییر در اطلاعات، کاربر ملزم به تغییر و به‌روزرسانی اطلاعات است، در غیر این صورت تا زمان به‌روزرسانی اطلاعات، اطلاعات قبلی مبنای عمل قرار می‌گیرد.
 13. کاربر حق ندارد به اشخاص حقیقی و حقوقی دیگر اجازه استفاده از حساب کاربری خود را بدهد یا حساب خود را به شخص حقیقی یا حقوقی دیگری منتقل کند و مسئولیت همۀ فعالیت‌هایی که از طریق حساب کاربری اشخاص حقیقی و یا حقوقی نسبت به خدمات مربوط به ترشیز وب انجام می‌شود به عهدۀ کاربری که اطلاعات هویتی وی ثبت شده است خواهد بود.
 14. در زمان ثبت‌نام، کاربر نام کاربری و کلمه‌ی عبور خود را تعیین می‌نماید. مسئولیت حفظ محرمانگی اطلاعات حساب کاربری بر عهده صاحب اطلاعات است. مسئولیت هرگونه اتفاقی که درنتیجه غفلت یا کوتاهی صاحب اطلاعات حادث شود، صرفاً بر عهده وی است. کاربر بدین‌وسیله موافقت می‌نماید هرگونه استفاده غیرمجاز از حساب کاربری و کلمه عبور خود یا هرگونه اقدام مخل امنیت را سریعاً به ترشیز وب اطلاع دهد. تا زمانی که اطلاع‌رسانی به ترشیز وب انجام‌نشده است، مسئولیت همۀ فعالیت‌هایی که از طریق حساب کاربری مذکور انجام‌شده و می‌شود به عهدۀ وی خواهد بود.
 15. مسئولیت‌های قانونی بهره‌برداری از خدمات ترشیز وب در مورد کاربر شخص حقوقی، متوجه مدیران مجموعه‌های مذکور خواهد بود.
 16. کلیه محتوای تارنمای ترشیز وب و طراحی ظاهری آن (feel and look) ازجمله علائم تجاری، لوگو، قالب سایت، اثراتی که تحت حمایت قانون حمایت از حقوق مؤلفان و مصنفان و هنرمندان مصوب 1347 هستند، متن، گرافیک، دکمه‌ها، تصاویر، صداها، کلیپ‌های تصویری، دادهای گردآوری‌شده و نرم‌افزار، متعلق به ترشیز وب و یا فروشندگان بنا به مورد و تحت حمایت قوانین جمهوری اسلامی ایران ازجمله قانون تجارت الکترونیکی مصوب 1382، قانون حمایت از حقوق مؤلفان و مصنفان و هنرمندان مصوب 1347 و قانون جرائم رایانه‌ای مصوب 1388 است.
 17. همه مطالب در دسترس از طریق سامانه ترشیز وب، جزئی از اموال ترشیز وب محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار ترشیز وب است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای ترشیز وب محفوظ می‏‌دارد. کاربران مجاز به بهره‌‏برداری و استفاده از مطالب و اطلاعات تجاری (غیر رایگان) موجود در تارنمای ترشیز وب صرفاً با مقاصد شخصی و با حفظ نام ترشیز وب هستند.

ضوابط بخش دیدگاه:

 1. بخش «دیدگاه» ترشیز وب بستری برای به اشتراک‌گذاری تجربه کاربران و طرح پرسش‌های مرتبط با محتوای وبسایت ترشیز وب است. کاربر با رعایت قوانین و مقررات سایت می‌تواند نظرات خود را به اشتراک بگذارد و سؤالات خود را مطرح نماید، در غیر این صورت نظر یا سؤال مطرح‌شده، توسط کارشناسان ترشیز وب تائید نخواهد شد و متعاقباً در این بخش برای عموم به نمایش درنمی‌آید.
 2. بدیهی است ترشیز وب در قبال صحت نظرات منتشرشده در این بخش، هیچ‌گونه مسئولیتی ندارد. همچنین نظرات کاربران ازنظر فنی مورد تائید ترشیز وب نیست و نباید کاربر صرفا بر اساس نظرات سایر کاربران در خصوص محتوای وب سایت تصمیم‌گیری نماید.
 3. نظرات بایستی به فارسی باشد، از ادبیات نوشتاری محترمانه استفاده کرده و کاربر از توهین به دیگر کاربران یا سایر افراد پرهیز کند.
 4. کاربر نباید لینک سایت‌های دیگر، اطلاعات تماس، ایمیل یا نام کاربری شبکه‌های اجتماعی را در نظرات خود درج نماید.
 5. سؤالات و نظرات بایستی صرفاً مرتبط با محصول/مقاله موردنظر  باشد.
 6. هرگونه تبلیغ محصول دیگر و بحث در مورد پلتفرم‌های دیگر بلافاصله و بدون اخطار قبلی موجب مسدود شدن حساب کاربری خواهد شد. موجودی حساب کاربر خاطی نیز بلوکه‌شده و حق هرگونه شکایت توسط کاربر از وی سلب می‌شود.

ضوابط قطع دسترسی و انسداد حساب کاربری:

 1. کاربر می‌پذیرد در صورتی که حساب کاربری به سبب یکی از موارد ذیل‌الذکر مسدود شود، افتتاح مجدد حساب کاربری در ترشیز وب(غیر از بخش 1.4 ماده حاضر که یکی از حساب‌های کاربری پابرجا خواهد ماند)، دانلود مجدد کلیه محصولات خریداری شده و پشتیبانی محصولاتی که از طریق حساب کاربری مسدود شده صورت گرفته است، امکان نخواهد داشت. کاربر بدین‌وسیله هرگونه ادعایی را در این مورد از خود سلب و اسقاط می‌نماید.
 2. ترشیز وب در شرایطی که به هر دلیل به این نتیجه برسد که عضویت یک کاربر می‌تواند برای ترشیز وب یا سایر کاربران مطلوب نباشد، طبق صلاحدید و تشخیص خود حق حذف دسترسی کاربر مذکور به خدمات ترشیز وب را دارد، این موضوع متعاقباً به اطلاع کاربر می‌رسد. در این صورت، کاربر حق طرح هیچ‌گونه ادعا و یا اعتراضی را نخواهد داشت. مهم‌ترین مصادیق این بند به‌نحوه غیر انحصاری به شرح زیر می‌باشد:

2.1.           فروش و یا پخش بدون مجوز محصولات ترشیز وب به نحو مستقیم یا غیر مستقیم، در سایر پلتفرم‌ها و سایت‌ها، به سبب فعل یا ترک فعل کاربر؛

2.2.           استفاده همزمان بر روی چندین دامنه بدون دریافت مجوز؛

2.3.           در صورتی که کاربر با ایمیل یا شماره متعلق به دیگری اقدام به ثبت‌نام در وب سایت ترشیز وب نماید؛

2.4.           کاربر بیش از یک حساب کاربری داشته باشد؛

تبصره: در این حالت یکی از حساب‌ها به صلاحدید ترشیز وب حذف و پنل کاربری مسدود می‌شود؛

2.5.           هرگونه اقدامی از سوی کاربر که منجر به ورود خسارت به شهرت تجاری، نام و اعتبار ترشیز وب شود؛

2.6.           توهین و یا افترا زدن به  ترشیز وب یا سایر کاربران و فروشندگان به هر نحو (از جمله به نحو غیر انحصاری از طریق پنل کاربری کاربر یا در فضای مجازی)

2.7.           به سبب اعمال مفاد بخش حاضر حساب کاربری کاربر مسدود شده باشد، ولیکن مجددا اقدام به افتتاح حساب کاربری نماید؛

2.8.           هرگونه تبلیغ محصول دیگر و ایجاد بحث در مورد پلتفرم‌های دیگر از طریق پنل کاربری کاربر در وب‌سایت ترشیز وب.

ضوابط خدمات طراحی (وب و گرافیک):

 1. مفاد ضوابط مربوطه در بخش «شرح ضوابط خدمات طراحی وب/گرافیک» ارائه شده که تماما، برای سفارش دهندگان این خدمات لازم الاجرا هستند.

ضوابط خدمات طراحی نرم افزار اندروید / ویندوز:

 1. مفاد ضوابط مربوطه در بخش «ضوابط طراحی اپلیکیشن اندروید / ویندوز» ارائه شده که تماما، برای سفارش دهندگان این خدمات، لازم الاجرا هستند.

ضوابط خدمات راه اندازی کد های دستوری (USSD):

 1. مفاد ضوابط مربوطه در صفحه «ضوابط خدمات راه اندازی کد های دستوری (USSD)» ارائه شده که تماما، برای سفارش دهندگان این خدمات، لازم الاجرا هستند.

ضوابط خدمات مدیریت / نویسندگی وب سایت:

 1. مفاد ضوابط مربوطه در بخش «ضوابط خدمات مدیریت/نویسندگی وب سایت» ارائه شده که تماما، برای سفارش دهندگان این خدمات، لازم الاجرا هستند.

ضوابط خدمات سئو و بهینه سازی وب سایت:

 1. مشروح ضوابط این بخش در صفحه «ضوابط خدمات سئو و بهینه سازی وبسایت» ارائه شده که تماما، برای سفارش دهندگان این خدمات، لازم الاجرا هستند.

ضوابط خدمات مدیریت شبکه های اجتماعی:

 1. مشروح ضوابط این خدمات در صفحه «شرح ضوابط خدمات مدیریت شبکه های اجتماعی» ارائه شده که تماما برای متقاضیان بهره مندی از این خدمات ترشیز وب لازم الاجراست.

ضوابط خدمات تولید محتوا:

 1. مشروح ضوابط این بخش در صفحه «ضوابط خدمات تولید محتوا» ارائه شده که تماما برای متقاضیان بهره مندی از این خدمات ترشیز وب لازم الاجراست.

ضوابط خدمات آموزشی ترشیز وب:

 1. مشروح ضوابط این خدمات در صفحه «ضوابط خدمات آموزشی» ارائه شده که تماما برای متقاضیان بهره مندی از این خدمات ترشیز وب لازم الاجراست.

ضوابط کارآموزی در ترشیز وب:

 1. مشروح ضوابط مربوطه در صفحه «ضوابط استخدام کارآموز در ترشیز وب» ارائه شده که تماما برای متقاضیان کارآموزی در ترشیز وب لازم الاجراست.

ضوابط (اختصاصی) فروشگاه محصولات:

 1. ثبت نام در فروشگاه در حالت عادی اختیاری اما برای مواردی نظیر خرید محصولات، امکان بازاریابی و فروش محصول الزامی است.
 2. کاربران محترم لازم است هنگام ثبت نام اطلاعات خواسته شده را به صورت کامل، صحیح و دقیق ارائه نمایند(بدیهی است در صورت ارائه اطلاعات غلط، ترشیز وب هیچگونه مسئولیتی نخواهد داشت و عواقب ناشی از کاستی یا نادرستی اطلاعات بر عهده شخص کاربر خواهدبود).
 3. نسخه premium ارائه شده در بیش از 90% محصولات فروشگاه بدون نیاز به لایسنس قابل فعالسازی و استفاده است.
 4. خرید یک محصول premium به معنای خرید لایسنس آن نمی باشد و ترشیز وب به جز در مواردی که صراحتا ذکر شده باشد، اجباری به ارائه لایسنس به مشتری ندارد.
 5. کلیه محصولات براى استفاده شخصی و غیر تجارى مشتریان عرضه شده است و مالکیت معنوی اطلاعات موجود در آن متعلق به این فروشگاه بوده و هر گونه استفاده تجاری بدون دریافت مجوز، پیگرد قانونی دارد.
 6. تمام ابزاری که در فروشگاه، با هدف ارتباط با مشتریان به کار گرفته می شود، فقط برای همین منظور طراحی شده و کاربران متعهد هستند که از این ابزار صرفا برای ارسال و دریافت اطلاعاتی استفاده نمایند که مناسب و مرتبط با بحث محصولات خریداری شده و یا سفارش محصولات باشد.

ضوابط مالکیت معنوی محصولات (فروشگاه مرکزی و مارکت ترشیز وب)

 1. کاربر می‌پذیرد با خرید هر محصول، در واقع صرفاً مجوز بهره‌برداری از آن‌ به‌صورت غیر انحصاری، غیر قابل انتقال، بدون محدودیت زمانی و برای یک دامنه به وی اعطا شده است.
 2.  کاربر می‌پذیرد استفاده از مجوز بهره‌برداری محصول، بایستی طبق مفاد و شرایط قرارداد حاضر صورت گیرد.
 3. کاربر آگاه است که فروش و پخش محصولات، در سایر پلتفرم‌ها و سایت‌ها، خسارات جبران ناپذیری را به ترشیز وب و فروشندگان محصولات وارد می‌نماید، بنابراین کاربر می‌پذیرد در صورتی که به سبب فعل یا ترک فعل وی، محصولات خریداری شده در تارنمای ترشیز وب،  در سایت یا پلتفرم دیگر حتی با اعمال تغییرات، به صورت معوض یا رایگان در دسترس شخص ثالث قرار گیرد، به منظور جبران خسارت ترشیز وب، علاوه بر پرداخت کلیه مبالغی که بابت فروش و پخش محصولات شخصا یا شخص ثالث وصول کرده است، مبلغ دویست و هفتاد میلیون ریال معادل بیست و هفت میلیون تومان به ترشیز وب پرداخت نماید.  همچنین در صورتی که کاربر محصول خریداری شده را بر روی چندین دامنه استفاده نماید، موظف است 20 برابر مبلغ اصلی محصول خریداری شده را پیش از اعمال هر گونه تخفیف یا سایر کسورات به سبب تخلف از تعهد قراردادی به ترشیز وب پرداخت نماید.

ضوابط ضمانت کیفیت محصولات:

 1. تمامی محصولات فروشگاه حسب مورد، دارای ضمانت کیفیت می باشند.
 2. ضمانت کیفیت به معنای ضمانت بازگشت وجه یا تعویض نمی باشد.. این شرایط ان شاءالله در ادامه ذکر خواهدشد.
 3. منظور از کیفیت، تطابق توضیحات با واقعیت محصول می باشد، لذا تمام توضیحاتی که در مورد محصولات ذکر شده است، منطبق بر واقعیت محصول می باشد.
 4. بدیهی است این ضمانت صرفا مربوط به محصولات فروشگاه مرکزی (به نشانی Torshizweb.ir/shop و نه محصولات فروشندگان) می باشد.

ضوابط کارت عضویت حرفه ای

 1. ترشیز وب به منظور جلب بیشتر رضایت کاربران و مشتریان خود ااز تاریخ ۱۷ مردادماه ۱۳۹۹ و همزمان با ایام دهه ولایت و در شب عید سعید غدیر خم اقدام به راه اندازی و ارائه سیستم حق اشتراک دوره ای تحت عنوان «کارت عضویت حرفه ای» نموده است که با مراجعه به بخش «کارت عضویت حرفه ای» قابل دسترسی و تهیه می باشد و ضوابط مربوطه در این ادامه ذکر شده است.
 2. کاربران می توانند با #خرید_اشتراک ویژه، در طول دوره اشتراک تمام محصولات فروشگاه ترشیز وب را بدون نیاز به پرداخت حتی 1 ریال دریافت نمایند.
 3. دوره اشتراک، 31 روز (معادل یک ماه کامل در نیمه اول سال) می باشد.
 4. دسترسی به مقالات و دوره های ویژه تنها برای دارندگان کارت عضویت حرفه ای امکان پذیر است.
 5. دارندگان کارت عضویت حرفه ای که حداقل 8 ماه متوالی عضویت خود را فعال نگه دارند می توانند به میزان دو برابر تعداد ماههای فعالیت به عنوان کاربر ویژه و تا سقف 50درصد برای سفارش تمام خدمات ترشیز وب تخفیف دریافت کنند.
  نکته: شرط اعمال تخفیف فعال بودن اشتراک کاربر در زمان سفارش خدمات می باشد.

ضوابط نویسندگی در ترشیز وب

 1. مشروح ضوابط مربوطه در صفحه «ضوابط نویسندگی در ترشیز وب» منتشر شده و برای نویسندگان ترشیز وب لازم الاجراست.

ضوابط همکاری مدت دار/پروژه ای با ترشیز وب

 1. مشروح ضوابط مربوطه در صفحه «ضوابط همکاری با ترشیز وب» منتشر شده و برای همکاری مدت دار/پروژه ای با ترشیز وب لازم الاجرا بوده و به قرارداد همکاری پیوست می شود.

ضوابط تحویل محصولات:

 1. پس از پرداخت مبلغ سفارش توسط خریدار، با آماده تحویل شدن محصول خریداری‌شده، لینک دانلود در حساب کاربری خریدار درج می‌شود. عدم دسترسی خریدار به لینک دانلود یا وجود مشکل در دانلود محصول، مانع تحویل محصول نمی‌گردد و خریدار ضمن اعلام مشکل در تیکت پشتیبانی، می‌باید حداقل ۷۲ ساعت منتظر بماند تا مشکل رفع شود و لینک سالم برای ایشان ارسال گردد.
 2. کلیه سفارش‌هایی که وضعیت آن‌ها به تکمیل‌شده تغییریافته باشد در اسرع وقت به‌صورت فایل‌های دانلودی در حساب کاربری خریدار قابل‌مشاهده و استفاده خواهند بود. در صورت بروز مشکلات فنی، حداکثر زمان تحویل لینک‌های دانلود مربوط به سفارش ۷۲ ساعت کاری خواهد بود.
 3. خریدار درصورتی‌که در بازه زمانی حداکثر زمان تحویل، لینک محصول را دریافت ننماید، موظف است حداکثر ۷ روز پس از پایان زمان تحویل مجاز، مراتب را توسط تیکت پشتیبانی، به ترشیز وب اعلام نماید. در غیر این صورت ادعایی در این خصوص مسموع نیست.
 4. در صورت بروز شرایط ویژه فنی و یا محدودیت‌هایی که تحویل در زمان مقرر آن انجام نشود، ترشیز وب مجاز به افزایش زمان تحویل سرویس تا ٢ برابر خواهد بود.
 5. خریدار حق درخواست لغو سفارش خریداری‌شده را نخواهد داشت.
 6. ترشیز وب مسئولیتی در قبال عدم تطابق با نیاز و یا عدم استفاده خریدار از محصول خریداری‌شده و تحویل‌شده را ندارد.
 7. در صورت وجود هرگونه مغایرت در توضیحات محصول و محصول ارائه‌شده به خریدار، خریدار موظف است مراتب را در حساب کاربری ایشان به ترشیز وب اعلام نماید و ترشیز وب موظف است ضمن پیگیری مغایرت از فروشنده محصول، مراتب اصلاح را در اسرع وقت به عمل آورد و در صورت عدم رفع مشکل، مسئولیت ترشیز وب صرفاً کسر وجه محصول از حساب فروشنده، مسترد کردن وجه به خریدار و حذف سفارش از حساب کاربری خریدار خواهد بود.

ضوابط باشگاه مشتریان ترشیز وب:

 1. ترشیز وب به منظور قدردانی از کاربران و مشتریان(در تاریخ 13 تیرماه 1399 همزمان با سالروز میلاد با سرسعادت هشتمین کوکب تابناک سپهر امامت و ولایت، حضرت علی ابن موسی الرضا علیه السلام)، اقدام به راه اندازی باشگاه مشتریان نموده است.
 2. کاربران و مشتریان با هر بارسفارش خدمات و یا خرید محصولات می توانند در باشگاه امتیاز بگیرند و پس از رسیدن امتیازات به حد نصاب لازم، برای سفارش خدمات/خرید محصولات به جای پرداخت وجه نقدی از امتیاز خود استفاده کنند.
 3. عضویت در تارنما (وب سایت) ترشیز وب و ورود به حساب کاربری برای بهره مندی از امکانات باشگاه مشتریان الزامی است.
 4. بازخرید امتیازات (اعمال کسر معادل ریالی امتیاز از مبلغ سفارش/خرید) خودکار انجام می شود.
  در حال حاضر:
 5. با هر 100 تومان (معادل 1000 ریال) خرید محصولات یا سفارش خدمات، 1 امتیاز به کاربران اختصاص می یابد و هر 100 امتیاز 1 تومان (معادل 10 ریال) ارزش دارد.
 6. صرف ثبت نام و فعالسازی حساب در ترشیز وب، 5000 امتیاز برای کاربر در پی خواهد داشت.
 7. ضمن آنکه با هر 14 بار ثبت دیدگاه برای محصولات یا مقالات مختلف، 5000 امتیاز خواهیدگرفت.

  به عنوان مثال فرض کنید مبلغ سفارش طراحی وبسایت شما 1000000 تومان شده باشد، پس از تسویه حساب نهایی، به شما 100000 امتیاز در باشگاه مشتریان تعلق می گیرد که معادل 10000 تومان وجه نقد می باشد و لذا شما می توانید یک محصول با قیمت 10000 تومان را کاملا رایگان و با کسر از امتیاز اکتسابی در باشگاه مشتریان دریافت کنید.
 8. دریافت امتیاز مربوط به سفارش خدمات مستلزم ثبت و فعالسازی حساب کاربری می باشد.
 9. مهلت استفاده از امتیازات اکتسابی 15 روز (از لحظه دریافت امتیاز) می باشد.

ضوابط بازاریابان:

 1. جهت حمایت از عزیزان بازاریاب، در ترشیز وب علاوه بر پورسانت درصدی از مبلغ سفارش هر مشتری جذب شده، از ماه دوم فعالیت به بعد (فقط برای سفارشات طراحی وب) حقوق ثابت هم به بازاریابان تعلق می گیرد.
 2. مبلغ حقوق ثابت به تعداد و مبلغ سفارشات جذب شده در ماه اول داشته و (در حال حاضر) ماهانه از 50 تا 700 هزار تومان متغیر است.
 3. پورسانتِ درصدی از هر سفارش، 20 درصد می باشد.
 4. بازاریابان جهت دریافت حقوق ثابت فرم عقد قرارداد را تکمیل، امضا و برای مدیریت ترشیز وب، پستی ارسال نمایند اما دریافت پورسانت هر سفارش نیاز به تکمیل، امضا و ارسال قرارداد ندارد و پروژه ای (بعد از تحویل نهایی سفارش به مشتری) واریز خواهدشد.

ضوابط مارکت ترشیز وب:

 1. شرح کامل ضوابط فروشگاه محصولات کاربران (مارکت) ترشیز وب در صفحه «ضوابط مارکت ترشیز وب (فروشگاه محصولات کاربران ترشیز وب)» ارائه شده است که برای متقاضیان فروش محصول در مارکت ترشیز وب لازم الاجراست.

ضوابط امنیت و محرمانگی:

 1. در ترشیز وب فرض بر آن است که مخاطبان، مفاد «سیاست حفظ حریم خصوصی» را خوانده و پذیرفته اند.
 2.  به‌طورکلی محیط اینترنت به همان میزان سایر محیط‌های ارتباطی مانند پست، دورنگار و تلفن برای انتقال اطلاعات محرمانه امنیت دارد. در کلیه این محیط‌ها ممکن است اطلاعات استراق سمع شوند. به همین دلیل ضمن آنکه ترشیز وب تمام تلاش خود را برای ایجاد محیطی امن برای نگهداری و تبادل اطلاعات به‌صورت محرمانه می‌نماید (به عنوان مثال، استفاده از گواهینامه اس اس ال یا همان پروتکل امن https از جمله اقدامات انجام شده توسط ترشیز وب در راستای حفظ امنیت شماست)، بااین‌حال از جانب احتیاط از خریداران و فروشندگان می‌خواهد که همیشه ارتباطات آنلاین اینترنتی خود را ناامن فرض نمایند. ترشیز وب هیچ‌گونه مسئولیتی در رابطه با امنیت تبادل اطلاعات از شبکه و سرورهای خود با جاهای دیگر را نمی‌پذیرد.
 3. ترشیز وب با تدابیر امنیتی خود مسئول حفظ امنیت پایه سرویس‌های خود است.
 4. ترشیز وب مسئولیتی نسبت به ضعف ایمنی ناشی از نرم‌افزارها و یا برنامه‌های مورد استفاده کاربران ندارد.
 5. ترشیز وب مسئولیتی نسبت به امنیت تبادل داده مابین خریدار و سرورهای بانکی ندارد.
 6. ترشیز وب مسئولیتی نسبت به در اختیار گرفتن کلمه عبور حساب کاربری خریدار و فروشنده، توسط اشخاص ثالث ندارد.
 7. ترشیز وب موظف به رعایت محرمانگی کلیه داده‌های موجود در حساب کاربری خریدار و فروشنده است و همچنین آن را در اختیار اشخاص ثالث قرار نخواهد داد.
 8. ترشیز وب تلاش خود را برای حصول بالاترین سطح امنیت ممکن برای حساب کاربری خریداران، فروشندگان و بازاریابان انجام می‌دهد ازاین‌رو ترشیز وب نسبت به اموری که در حیطه مسئولیت خریدار، فروشنده، بازاریاب ازلحاظ نگهداری امنیت حساب خود است مسئولیتی ندارد.
 9. در صورت نیاز خریدار و فروشنده، در جهت برطرف کردن مشکلات غیر مرتبط با وظایف ترشیز وب، ترشیز وب بنا به حجم کار مجاز به دریافت هزینه اضافه جهت رفع مشکل است.

نماد های اعتماد

ترشیز وب به استناد نماد های زیر، دارای مجوز رسمی از مراجع مربوطه در جمهوری اسلامی ایران می باشد!

logo-samandehi

تمامی حقوق برای ترشیز وب محفوظ است | طراحی شده با در ترشیز وب

گردونه را بچرخانید تا هدیه بگیرید

 • با وارد کردن رایانامه (ایمیل) خودتان از ترشیز وب هدیه بگیرید
 • تعداد مجاز چرخش به ازای هر رایانامه معتبر: 1 بار
 • ضد تقلب
چرخش گردونه و دریافت هدیه
هرگز
بعدا یادآوری کنید
نه ممنون