لوگو

لینک کوتاه شده این مقاله:

جهت ارجاع دادن به این مقاله می توانید از لینک زیر استفاده نمایید:

torshizweb.ir/?p=1753

 • بسم الله الرحمن الرحیم | ضمن عرض تبریک به مناسبت عید بزرگ مبعث رسول الله (ص) شما را به بهره مندی از تخفیف های عید تا عید ترشیز وب دعوت می کنیم . . .

  جشنواره تخفیف عید تا عید ترشیز وب

  گروه طراحی وب و برنامه نویسی ترشیز وب به مناسبت فرا رسیدن جشن بعثت خاتم الانبیاء، حضرت محمد مصطفی صلی الله علیه و آله و سلم، قصد دارد محصولات و گلچینی از خدمات خود را در جشنواره عید تا عید و در بازه زمانی عید مبعث تا عید نوروز با تخفیف ویژه ارائه کند.

  ان شاءالله این جشنواره از ساعاتی دیگر (ساعت 24 امشب) آغاز و تا ساعت 24 روز 4 فروردین ماه 1400 ادامه خواهد یافت.

  در این مدت کلیه محصولات فروشگاه ترشیز وب با #تخفیف ویژه 50 درصدی ارائه می شوند. جهت مشاهده فهرست محصولات می توانید به نشانی Torshizweb.ir/shop مراجعه نمایید.

  برای دریافت تخفیف در خرید محصولات باید از کد تخفیف eydtaeyd1399 استفاده کنید که برای هر کاربر یک بار قابل استفاده می باشد.

  همچنین خدمات طراحی وب سایت ترشیز وب، در طول مدت جشنواره عید تا عید با تخفیف ویژه 20 درصدی ارائه خواهدشد. در این مورد، بهره مندی از تخفیف مستلزم آن است که عقد قرارداد و واریز مبلغ پیش پرداخت حتما دربازه زمانی مذکور انجام شود.

  متقاضیان استفاده از خدمات طراحی اپلیکیشن اندروید هم می توانند با ثبت سفارش خود (و عقد قرارداد) در این مدت از تخفیف 30 درصدی برای سفارش طراحی اپلیکیشن های رایج بهره مند شوند.

  با ثبت میزان رضایت خود از این مقاله، ما را در افزایش کیفیت خدمات، یاری کنید

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۴ رای

  از صبوری شما سپاسگزاریم

  ضمن عرض سلام، لطفا در زمان بهره مندی از خدمات وب سایت، به این نکته توجه داشته باشید که با توجه به انتقال سرور وب سایت شرکت، ممکن است در بعضی از موارد، عملکرد وب سایت مطلوب نباشد؛ ضمن درخواست از شما جهت گزارش اختلالات احتمالی، به اطلاع می رساند، کارشناسان فنی ما همزمان با اصلاح قالب وب سایت، در حال بررسی و برطرف کردن خطاها(ی احتمالی موجود) می باشند، اما لزوم در اولویت قرار دادن رسیدگی به سفارشات شما خوبان نسبت به امور وب سایت شرکت، قدری از سرعت کار می کاهد، از شما که با صبوری، همچنان با ترشیز وب همراه هستید، صمیمانه سپاسگزاریم . . . 

  انتقال سرور وب سایت شرکت

  SPIN TO WIN!

  • Try your lucky to get discount coupon
  • 1 spin per email
  • No cheating
  Try Your Lucky
  هرگز
  بعدا یادآوری کنید
  نه ممنون