لوگو

لینک کوتاه شده این مقاله:

جهت ارجاع دادن به این مقاله می توانید از لینک زیر استفاده نمایید:

torshizweb.ir/?p=2393

 • بسم الله الرحمن الرحیم | گروه طراحی وب و برنامه نویسی ترشیز وب بعنوان یکی از فعالان پیشرو در عرصه طراحی وب سایت در کاشمر در نظر دارد با هدف رونق کسب و کار های منطقه ترشیز و افزایش درآمد آنان، با اجرای یک طرح و جشنواره تحت عنوان «ترشیز نوین» خدمات طراحی وبسایت خود را به مدت محدود برای تمام کسبه و کسب و کار های منطقه ترشیز (شامل شهرستان های کاشمر، خلیل آباد، کوهسرخ و بردسکن) با تخفیف ویژه 50 درصدی ارائه نماید.

  طراحی وب سایت در کاشمر با 50% تخفیف در جشنواره «ترشیز نوین» ترشیز وب

  اهمیت طراحی وب سایت برای کسب و کار های مختلف:

  پیش از این، در ترشیز وب در رابطه نقش وب سایت در توسعه و رونق کسب و کار های مختلف زیاد صحبت کرده ایم. به عنوان مثال در مقاله چرا باید سایت داشته باشیم؟ ، به صورت کلی، مزایای داشتن وب سایت برای کسب و کار های مختلف را شرح داده ایم اما در اینجا هم اختصارا علل نیاز به وب سایت را برای هر نوع فعالیت تجاری شرح می دهیم.

  • افزایش درآمد: شما با داشتن وب سایت می توانید علاوه بر کسب درآمد در حرفه خود، به روش های متعدد دیگری کسب درآمد کنید. ساده ترین این روش ها، نمایش تبلیغات در وبسایتتان است.
  • هزینه جاری ناچیز: به جرأت می توان گفت هزینه های جاری یک وب سایت که خودتان آن را مدیریت می کنید، از دفتر کار فیزیکی شما (مغازه شما) کمتر است. این مسئله را خودتان می توانید با بررسی قیمت های هاست و دامنه بررسی کنید.
  • افزایش پرستیژ کاری: طراحی وب سایت رسمی ترین فعالیت در فضای مجازی در سراسر دنیاست و اگر کسب و کار شما یک وب سایت داشته باشد، خود به خود، پرستیژ کاری شما بالا خواهد رفت.
  • کسب درآمد 24 ساعته: ساعت کار و کسب درآمد شما با داشتن وب سایت، دیگر محدود به زمان بیداریتان نیست، بلکه حتی زمانی که خواب باشید هم می توانید فروش و درآمدزایی بسیار خوبی داشته باشید.
  • امکان فروش در کل کشور: شما با طراحی وبسایت می توانید محصولاتتان را نه تنها به کل کشور که حتی به سر تا سر دنیا عرضه و لذا به صورت جهانی، کسب درآمد کنید.
  • امنیت بالا: ویروس کرونا، با تمام مشکلاتی که ایجاد کرد، به ما ثابت کرد که اگر در فضای مجازی فعالیت نکنیم، کسب و کارمان ممکن است هر لحظه تعطیل شود. شما با طراحی سایت می توانید حتی در زمان هایی که ممکن است به علل مختلف کسب و کار فیزیکی تان تعطیل شود هم درآمدزایی بالایی داشته باشید.
  • افزایش بازده و راندمان کسب و کار: تمام دلایل فوق و دلایل متعددی دیگر به خوبی ثابت می کند که داشتن وبسایت بازده کسب و کار شما را افزایش می دهد.
  • و . . .

  دلایل فوق منحصر به کلان شهر ها نیست بلکه طراحی وب سایت در کاشمر و سایر شهرستان های مشابه هم مزایای فوق را برای شما به ارمغان می آورد.

  با ثبت میزان رضایت خود از این مقاله، ما را در افزایش کیفیت خدمات، یاری کنید

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۲ رای

  از صبوری شما سپاسگزاریم

  ضمن عرض سلام، لطفا در زمان بهره مندی از خدمات وب سایت، به این نکته توجه داشته باشید که با توجه به انتقال سرور وب سایت شرکت، ممکن است در بعضی از موارد، عملکرد وب سایت مطلوب نباشد؛ ضمن درخواست از شما جهت گزارش اختلالات احتمالی، به اطلاع می رساند، کارشناسان فنی ما همزمان با اصلاح قالب وب سایت، در حال بررسی و برطرف کردن خطاها(ی احتمالی موجود) می باشند، اما لزوم در اولویت قرار دادن رسیدگی به سفارشات شما خوبان نسبت به امور وب سایت شرکت، قدری از سرعت کار می کاهد، از شما که با صبوری، همچنان با ترشیز وب همراه هستید، صمیمانه سپاسگزاریم . . . 

  انتقال سرور وب سایت شرکت

  SPIN TO WIN!

  • Try your lucky to get discount coupon
  • 1 spin per email
  • No cheating
  Try Your Lucky
  هرگز
  بعدا یادآوری کنید
  نه ممنون