لوگو

لینک کوتاه شده این مقاله:

جهت ارجاع دادن به این مقاله می توانید از لینک زیر استفاده نمایید:

torshizweb.ir/?p=905

این مقاله را به اشتراک بگذارید:
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در print
اشتراک گذاری در pocket
 • ضمن عرض تبریک به مناسبت فرا رسیدن خجسته سالروز ولادت با سرسعادت هشتمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت، حضرت علی ابن موسی الرضا علیه السلام، به اطلاع می رساند همزمان با این روز بزرگ، از باشگاه مشتریان ترشیز وب رونمایی می شود که در این اطلاعیه به بررسی امکانات و امتیازات این باشگاه می پردازیم.

  هدف از راه اندازی باشگاه چیست؟

  اولین هدف ما از راه اندازی باشگاه قدردانی از مشتریان، کاربران و مخاطبان عزیز ترشیز وب است که البته در کنار این مهم، امکان ارائه تخفیف به کاربران (متناسب با میزان فعالیتشان در تارنمای ترشیز وب) و ایجاد امکان درآمدزایی برای این عزیزان را هم باید افزود.

  برای عضویت در باشگاه مشتریان ترشیز وب چه اقداماتی لازم است؟

  برای سهولت در استفاده کاربران از امکانات باشگاه، طراحی طوری انجام شده است که عضویت در باشگاه نیاز به اقدام خاصی ندارد و کاربران به محض ثبت نام در تارنمای ترشیز وب، به صورت خودکار در باشگاه هم عضو خواهند شد.

  نحوه امتیاز گیری در باشگاه چگونه است؟

  بسیار راحت؛ شما کاربران و مشتریان گران قدر ترشیز وب با هر بار فعالیت در تارنما، امتیاز خواهید گرفت. شرح امتیاز هر فعالیت در بخش «قوانین» ذکر شده است.

  چگونه در باشگاه درآمدزایی کنیم؟

  امتیازاتی که کاربران در باشگاه کسب می کنند قابلیت تبدیل به وجه نقد را داراست و کاربران می توانند با صرف امتیاز در درآمد ترشیز وب سهیم شوند به این ترتیب که امتیاز اکتسابی در زمان خرید محصولات و یا سفارش خدمات، با یک ضریب تبدیل دارای ارزش ریالی خواهد شد و مبلغ (ریالی) مذکور با تأیید و درخواست کاربر، از هزینه فاکتور خریدها یا سفارشات آتی کسر می شود.

  با ثبت میزان رضایت خود از این مقاله، ما را در افزایش کیفیت خدمات، یاری کنید

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  از صبوری شما سپاسگزاریم

  ضمن عرض سلام، لطفا در زمان بهره مندی از خدمات وب سایت، به این نکته توجه داشته باشید که با توجه به انتقال سرور وب سایت شرکت، ممکن است در بعضی از موارد، عملکرد وب سایت مطلوب نباشد؛ ضمن درخواست از شما جهت گزارش اختلالات احتمالی، به اطلاع می رساند، کارشناسان فنی ما همزمان با اصلاح قالب وب سایت، در حال بررسی و برطرف کردن خطاها(ی احتمالی موجود) می باشند، اما لزوم در اولویت قرار دادن رسیدگی به سفارشات شما خوبان نسبت به امور وب سایت شرکت، قدری از سرعت کار می کاهد، از شما که با صبوری، همچنان با ترشیز وب همراه هستید، صمیمانه سپاسگزاریم . . . 

  انتقال سرور وب سایت شرکت

  SPIN TO WIN!

  • Try your lucky to get discount coupon
  • 1 spin per email
  • No cheating
  Try Your Lucky
  هرگز
  بعدا یادآوری کنید
  نه ممنون