لوگو

لینک کوتاه شده این مقاله:

جهت ارجاع دادن به این مقاله می توانید از لینک زیر استفاده نمایید:

torshizweb.ir/?p=5103

این مقاله را به اشتراک بگذارید:
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در print
اشتراک گذاری در pocket
 • بسم الله الرحمن الرحیم | در این مقاله از مجموعه مقالات آموزش رایگان سواد فضای مجازی ترشیز وب قصد داریم در مورد محتوای اکسپلور اینستاگرام و رازهای الگوریتم اینستاگرام و . . . صحبت کنیم.

  محتوای اکسپلور اینستاگرام | رازهای الگوریتم اینستاگرام و . . .
  اینستاگرام چگونه فکر و ذائقه شما را مدیریت می کند؟

  مقدمه

  چند وقت پیش در جلسه ای با فعالان رسانه، یکی از دوستان به نکته بسیار مهمی در رابطه با رازهای الگوریتم اینستاگرام و سایر پلتفرم های اینترنتی اشاره کرد که متأسفانه در مورد بسیاری از کاربران فضای مجازی کاملا صادق است.

  حتی اگر بگوییم 99 درصد مردم در شمول این گفته قرار می گیرند، با هزاران تأسف، چندان گزاف نگفته ایم! البته این قانون به اینستاگرام محدود نمی شود و سایر ابزار های اینترنتی از جمله گوگل و . . . هم از آن استفاده می کنند.

  قانون طلایی فضای مجازی چیست ؟

  قبل از هر چیز اجازه دهید تبیین کنیم که منظور ما از قانون طلایی فضای مجازی در این مقاله، راز الگوریتم های گوگل و . . . است.

  اساس کار اینستاگرام و نمایش محتوای اکسپلور اینستاگرام

  جمله طلایی فعال مذکور رسانه این بود:

  مردم چیزی را می بینند که اینستاگرام می خواهد، نه چیزی که به دنبالش هستند

  تحلیل محتوای جهت دار یکی از رازهای الگوریتم اینستاگرام

  بله کاملا درست است، تمام کاربران فضای مجازی از جمله کاربران رسانه های مجازی همچون اینستاگرام در واقع فقط خیال می کنند که فضای مجازی مقصود آن ها را نمایش می دهد؛ چراکه الگوریتم های اینستاگرام به گونه ای طراحی شده اند که به تدریج کاربر را به سمت و سوی محتوای مورد نظر گردانندگان اینستاگرام هدایت کنند.

  محتوای اکسپلور اینستاگرام و ضرب المثل قورباغه و آب جوش

  معروف است که اگر یک قورباغه در آب جوش انداخته شود به دلیل حساسیت عصب های پایش، بلافاصله به بیرون می پرد اما اگر همان قورباغه در آب سرد قرار داده شود و دمای آب کم کم افزایش داده شود، قورباغه با اینکه گرمش است و می‌خواهد بیرون بپرد، نمی پرد چراکه دیگر توانی برای پریدن ندارد و آب پز می شود، این ضرب المثل، در دل خود، واقعیت الگوریتم های اینستاگرام را نمایش می دهد.

  در واقع اگر ما از سواد رسانه برخوردار نباشیم یا سطح سواد فضای مجازی ما کم باشد، به طرزی بسیار نامحسوس تر آنچه فکر کنیم و به راحتی هرچه تمام تر در میان سیل خروشان و متلاطم اخبار جعلی و محتوای دروغ رسانه های مختلف غرق خواهیم شد و در بهترین حالت، وقتی توجه قضیه می شویم که دیگر نجات یافتمان بسیار سخت است.

  آشنایی با الگوریتم های گوگل و پلتفرم های مختلف

  الگوریتم اکثریت قریب به اتفاق پلتفرم های اینترنتی به گونه ای طراحی شده اند که ضمن اعتیادآوری حداکثری، کاربران را به تدریج به گونه ای سرگرم و غرق کنند که به جای جست و جو برای محتوای مورد نیازش، به دنبال محتوای مورد نظر پلتفرم بگردد، واقعیتی که بدون اِشراف بر اصول سواد رسانه نمی توان از آن اطلاع یافت.

  در این مقاله قصد داریم در رابطه با یکی از استراتژی های سئو و بهینه سازی وب سایت صحبت کنیم که تحت عنوان مدل پیلار کلاستر یا مدل ستون و خوشه شناخته می شود.

  پیشنهاد ویژه ترشیز وب به شما

  در پایان پیشنهاد می کنیم با پیوستن به جمع اعضای وب سایت (از طریق ثبت نام رایگان در وب سایت) و دنبال کردن کانال ها و صفحات مجازی شرکت فنی و مهندسی رایان تدبیر ترشیز (ترشیز وب) که به عنوان یکی از معتبرترین شرکت های طراحی وب سایت در کاشمر و خراسان رضوی شناخته می شود، از جدیدترین اخبار و تخفیف های ویژه ترشیز وب مطلع شوید:

  Splus.ir/torshizweb

  Aparat.com/torshizweb

  Rubika.ir/torshizweb

  Hoorsa.com/torshizweb

  Wisgoon.com/torshizweb

  pinterest.com/torshizweb

  با ثبت میزان رضایت خود از این مقاله، ما را در افزایش کیفیت خدمات، یاری کنید

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۷ رای

  از صبوری شما سپاسگزاریم

  ضمن عرض سلام، لطفا در زمان بهره مندی از خدمات وب سایت، به این نکته توجه داشته باشید که با توجه به انتقال سرور وب سایت شرکت، ممکن است در بعضی از موارد، عملکرد وب سایت مطلوب نباشد؛ ضمن درخواست از شما جهت گزارش اختلالات احتمالی، به اطلاع می رساند، کارشناسان فنی ما همزمان با اصلاح قالب وب سایت، در حال بررسی و برطرف کردن خطاها(ی احتمالی موجود) می باشند، اما لزوم در اولویت قرار دادن رسیدگی به سفارشات شما خوبان نسبت به امور وب سایت شرکت، قدری از سرعت کار می کاهد، از شما که با صبوری، همچنان با ترشیز وب همراه هستید، صمیمانه سپاسگزاریم . . . 

  انتقال سرور وب سایت شرکت

  SPIN TO WIN!

  • Try your lucky to get discount coupon
  • 1 spin per email
  • No cheating
  Try Your Lucky
  هرگز
  بعدا یادآوری کنید
  نه ممنون