لوگو
چکیده: بسم الله الرحمن الرحیم | با توجه به افزایش حملات اینترنتی دغدغه های مدیران وب سایت های مختلف در مورد افزایش امنیت وب سایت هم زیاد شده است. از این رو واحد امنیت سایبری ترشیز وب بر آن شد تا ارائه خدمات کانفیگ امنیتی وردپرس را جهت بالا بردن امنیت سایت وردپرس به صورت عمومی ارائه نماید. در این مقاله، ضمن آموزش کانفیگ امنیتی وردپرس به صورت مختصر، به تشریح بیشتر این خدمت ترشیز وب می پردازیم. با ما همراه باشید . . .

لینک کوتاه شده این مقاله:

جهت ارجاع دادن به این مقاله می توانید از لینک زیر استفاده نمایید:

torshizweb.ir/?p=6046

بالا بردن امنیت سایت وردپرس با کانفیگ امنیتی وردپرس
جهت مشاهده تصویر در ابعاد واقعی، روی آن کلیک کنید
این مقاله را به اشتراک بگذارید:
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در print
اشتراک گذاری در pocket
 • مقدمه

  همان طور که همه ما می دانیم، در چند روز اخیر با شایع شدن صحبت های مختلف در مورد هک شدن شبکه سه سیما موضوعات مرتبط با بحث مهم امنیت سایبری به نقل محافل مختلف خانوادگی، کاری، دوستانه و . . . تبدیل شد.

  بی شک بحث امنیت وب سایت جزء موضوعات مهم در این حوزه بوده که خود به نوعی زیرمجموعه موضوع سواد فضای مجازی به شمار می رود. از این رو و با توجه به پرکاربرد بودن سیستم مدیریت محتوا (یا به عبارت بهتر سیستم بلاگ) وردپرس ما در این مقاله مجموعه مقالات آموزش رایگان سواد فضای مجازی در حوزه امنیت سایبری ترشیز وب به موضوع بالا بردن امنیت سایت وردپرس با کانفیگ امنیتی وردپرس میپردازیم.

  آموزش کانفیگ امنیتی وردپرس

  اگرچه موضوع تامین امنیت سایت های وردپرس را نمی توان در یک مقاله به طور کامل مورد بررسی قرار داد و ما قبلا در این رابطه صحبت کرده ایم، لکن موضوع امنیت در وردپرس را با تأکید بر هدف این کار آغاز می کنیم:

  هدف از انجام تنظیمات امنیتی سایت های وردپرسی

  اگر از شما بپرسند هدف از آموزش کانفیگ امنیتی وردپرس چیست (؟) چه جوابی می دهید؟

  رفع مشکل امن نبودن سایت

  قطعا پاسخ بسیاری از مخاطبان سوال فوق، بالا بردن امنیت سایت وردپرس است؛ این جواب در حالت کلی و با دید کل نگر کاملا درست است. در واقع هدف تمام تلاش های متخصصان امنیت سایبری را می توان در تأمین امنیت در فضای مجازی خلاصه کرد و در موضوع بحث ما، نتیجه تمام تلاش های یک یا چند متخصص امنیت وب سایت های وردپرسی در قالب تامین امنیت وردپرس بیان می شود.

  طعم شیرین کانفیگ امنیتی وردپرس را با ترشیز وب تجربه کنید

  طبق بررسی ها و نتایج حاصل از تحلیل سیستم های امنیتی وب سایت های طراحی شده توسط پرسنل طراحی وب سایت شرکت فنی و مهندسی رایان تدبیر ترشیز، بحمدالله، تدابیر امنیتی در نظر گرفته شده برای این وب سایت ها خصوصا در چند سال اخیر توانسته بخش اعظم حملات اینترنتی به وب سایت های مذکور را دفع کند، به عنوان مثال، تصویری که در ادامه ارائه شده، بیانگر گزارش مختصر تعداد حملات سایبری خنثی شده در تنها یکی از این وب سایت ها فقط در چند روز (یک هفته) اخیر می باشد:

  طعم شیرین کانفیگ امنیتی وردپرس را با ترشیز وب تجربه کنید
  5 آیپی و کشور مبدأ بیشترین حملات سایبری در هفته اخیر

  هزینه تأمین امنیت وب سایت وردپرسی در ترشیز وب

  در صفحه قیمت خدمات تامین امنیت وردپرس فهرست پلن های مختلف کانفیگ امنیتی وردپرس در ترشیز وب، ارائه شده است.

  پیشنهاد ویژه ترشیز وب به شما

  در پایان پیشنهاد می کنیم ضمن ارسال نقطه نظرات خود در رابطه با مقالات تارنمای ترشیز وب از طریق فرم موجود در منوی پشتیبانی، با پیوستن به جمع اعضای وب سایت (از طریق ثبت نام رایگان در وب سایت) و دنبال کردن کانال ها و صفحات مجازی شرکت فنی و مهندسی رایان تدبیر ترشیز (ترشیز وب) که به عنوان یکی از معتبرترین شرکت های طراحی وب سایت در کاشمر و خراسان رضوی شناخته می شود، از جدیدترین اخبار و تخفیف های ویژه ترشیز وب مطلع شوید:

  Splus.ir/torshizweb

  Aparat.com/torshizweb

  Rubika.ir/torshizweb

  Hoorsa.com/torshizweb

  Wisgoon.com/torshizweb

  pinterest.com/torshizweb

  با ثبت میزان رضایت خود از این مقاله، ما را در افزایش کیفیت خدمات، یاری کنید

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۲ رای

  از صبوری شما سپاسگزاریم

  ضمن عرض سلام، لطفا در زمان بهره مندی از خدمات وب سایت، به این نکته توجه داشته باشید که با توجه به انتقال سرور وب سایت شرکت، ممکن است در بعضی از موارد، عملکرد وب سایت مطلوب نباشد؛ ضمن درخواست از شما جهت گزارش اختلالات احتمالی، به اطلاع می رساند، کارشناسان فنی ما همزمان با اصلاح قالب وب سایت، در حال بررسی و برطرف کردن خطاها(ی احتمالی موجود) می باشند، اما لزوم در اولویت قرار دادن رسیدگی به سفارشات شما خوبان نسبت به امور وب سایت شرکت، قدری از سرعت کار می کاهد، از شما که با صبوری، همچنان با ترشیز وب همراه هستید، صمیمانه سپاسگزاریم . . . 

  انتقال سرور وب سایت شرکت

  SPIN TO WIN!

  • Try your lucky to get discount coupon
  • 1 spin per email
  • No cheating
  Try Your Lucky
  هرگز
  بعدا یادآوری کنید
  نه ممنون