لوگو
چکیده: بسم الله الرحمن الرحیم | ضمن عرض تبریک مجدد به مناسبت ایام پر خیر و برکت دهه ولایت و فرا رسیدن عید سعید غدیر خم به اطلاع می رساند که: به همین مناسبت شما می توانید تا قبل از ماه محرم، از تخفیف عید غدیر خم ترشیز وب در خدمات و محصولات متنخب شرکت بهره مند شوید . . .

لینک کوتاه شده این مقاله:

جهت ارجاع دادن به این مقاله می توانید از لینک زیر استفاده نمایید:

torshizweb.ir/?p=1

تخفیف عید غدیر خم
جهت مشاهده تصویر در ابعاد واقعی، روی آن کلیک کنید
 • مقدمه

  همان طور که می دانید عید سعید غدیر خم به عنوان بزرگترین عید اسلام شناخته می شود و از آن با عنوان عیدالله الاکبر یاد می شود. پس چه مناسبتی بهتر از این عید خجسته بهتر است برای ارائه مجدد تخفیف به شما همراهان و کاربران همیشگی ترشیز وب؟

  به عنوان اولین مقاله (یا شاید بهتر باشد که بگوییم اطلاعیه) رسمی بعد از انتقال سرور های وب سایت، در این اطلاعیه، تخفیفی را خدمت شما ارائه می کنیم تا بتوانید با استفاده از آن با یک #تخفیف ویژه از خدمات و محصولات منتخب ترشیز وب بهره مند شوید، جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت تخفیف، ادامه مطلب را مطالعه نمایید:

  تخفیف ویژه عید غدیر برای خدمات منتخب

  1. تخفیف طراحی وب سایت : مثل همیشه خدمات طراحی سایت ترشیز وب، پای ثابت تخفیف های شرکت هستند، در تخفیف عید غدیر امسال هم تا 50 درصد تخفیف برای سفارشات طراحی وب در نظر گرفته ایم که به شرح ذیل می باشد:
   1. کلیه سفارشات با مبلغ بیش از 2,000000 (2 میلیون) تومان و حداکثر 4,000,000 (4 میلیون) تومان: 10%
   2. کلیه سفارشات با مبلغ بیش از 4,000,000 (4 میلیون) تومان و حداکثر 7,000,000 (7 میلیون) تومان: 20%
   3. کلیه سفارشات با مبلغ بیش از 7,000,000 تومان: 30% و
   4. کلیه سفارشات ثبت شده توسط اشخاص حقیقی و حقوقی فعال در حوزه های فرهنگی یا مذهبی، بدون محدودیت در مبلغ سفارش: 50 درصد
  2. 70,000 تومان تخفیف ویژه خرید انواع لایسنس آنتی ویروس پادویش (برای 7 سفارش اول) با کد تخفیف آنتی ویروس پادویش ghadir-padvish-1401
  3. 200,000 تومان تخفیف برای سبد های خرید با مبلغ بیش از 500,000 تومان با کد تخفیف عید غدیر ghadir-1401

  تخفیف عید غدیر خم امسال، برگ سبزی است تحفه درویش

  قطعا این تخفیف ها در مقایسه با لطف شما عزیزان، بسیار ناچیز هستند، لکن امیدواریم گزینه های در نظر گرفته شده برای تخفیف عید غدیر خم امسال مورد رضایت شما کاربران و همراهان همیشگی ترشیز وب قرار گیرد.

  با ثبت میزان رضایت خود از این مقاله، ما را در افزایش کیفیت خدمات، یاری کنید

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۵ رای

  از صبوری شما سپاسگزاریم

  ضمن عرض سلام، لطفا در زمان بهره مندی از خدمات وب سایت، به این نکته توجه داشته باشید که با توجه به انتقال سرور وب سایت شرکت، ممکن است در بعضی از موارد، عملکرد وب سایت مطلوب نباشد؛ ضمن درخواست از شما جهت گزارش اختلالات احتمالی، به اطلاع می رساند، کارشناسان فنی ما همزمان با اصلاح قالب وب سایت، در حال بررسی و برطرف کردن خطاها(ی احتمالی موجود) می باشند، اما لزوم در اولویت قرار دادن رسیدگی به سفارشات شما خوبان نسبت به امور وب سایت شرکت، قدری از سرعت کار می کاهد، از شما که با صبوری، همچنان با ترشیز وب همراه هستید، صمیمانه سپاسگزاریم . . . 

  انتقال سرور وب سایت شرکت

  SPIN TO WIN!

  • Try your lucky to get discount coupon
  • 1 spin per email
  • No cheating
  Try Your Lucky
  هرگز
  بعدا یادآوری کنید
  نه ممنون