لوگو
چکیده: بسم الله الرحمن الرحیم | با توجه به سیاست های مالی شرکت و اهمیت متناسب بودن قیمت خدمات با شرکت های همکار، به اطلاع می رساند تا چند روز آینده شاهد افزایش قیمت طراحی وب سایت در ترشیز وب خواهیم بود، لذا متقاضیان طراحی وب سایت در کاشمر و مشهد یا سایر نقاط ایران که تمایل به بهره مندی از خدمات برنامه نویسی تحت وب ترشیز وب دارند، تا حدود یک هفته یا نهایتا 10 روز آینده می توانند از خدمات طراحی وب شرکت، با قیمت های سابق بهره مند شوند

لینک کوتاه شده این مقاله:

جهت ارجاع دادن به این مقاله می توانید از لینک زیر استفاده نمایید:

torshizweb.ir/?p=5745

افزایش قیمت طراحی وب سایت در ترشیز وب
جهت مشاهده تصویر در ابعاد واقعی، روی آن کلیک کنید
 • مقدمه

  بعد از شروع سیاست های اقتصادی دولت جدید، اشخاص و شرکت های برنامه نویسی متعددی هم تعرفه های خدمات خود را افزایش دادند، اما ما در ترشیز وب، از همان اوایل با انتشار اطلاعیه افزایش قیمت خدمات تا اطلاع ثانوی نداریم . . . رسما اعلام کردیم که تا زمان مشخص شدن برنامه های اقتصادی افزایش قیمتی در تعرفه خدمات خود نخواهیم داد. اما اکنون که تا حدودی وضعیت اقتصادی مشخص شده است و با توجه به لزوم متناسب بودن قیمت ها با تعرفه های شرکت های همکار، قیمت خدمات خود را به روز رسانی کرده ایم.

  هزینه طراحی وب سایت در شرکت ما، فعلا تغییر نکرده است

  اما همچنان تعرفه های طراحی وب سایت بدون هیچگونه افزایش و مطابق روال قبل می باشد، چراکه همان طور که بارها گفته ایم اساسی ترین و مبنای خدمات شرکت ما، طراحی وب سایت می باشد. اما قطعا ادامه ثابت بودن قیمت طراحی سایت در ترشیز وب منجر به نارضایتی همکاران خواهد شد و لذا ما هم مجبور به افزایش قیمت ها در این زمینه هم خواهیم شد.

  زمان افزایش قیمت طراحی وب سایت در ترشیز وب

  مطابق برنامه ریزی های انجام شده، خدمات برنامه نویسی وب ما همچنان در 7 تا 10 روز آینده با قیمت های قبل ارائه خواهند شد و پس از آن، مقداری افزایش خواهند داشت. البته اگر همین الآن به صفحه تعرفه طراحی وب سایت در ترشیز وب مراجعه کنید، فقط در قسمت تعرفه های طراحی وب سایت های شخصی، شرکتی و فروشگاهی به میزان یک میلیون تومان افزایش را ملاحظه خواهید کرد، لکن این قیمت ها(ی جدید) پس از بازه زمانی فوق الذکر اجرایی خواهند شد.

  کلام آخر

  با توجه به افزایش قیمت طراحی وب سایت در ترشیز وب تا چند روز آینده آخرین فرصت شما برای بهره مندی از خدمات برنامه نویسی وب ترشیز وب هفته پیش رو است، بشتابید و به رونق کسب و کار خود را با همان تعرفه های قبل رقم بزنید . . .

  پیشنهاد ویژه ترشیز وب به شما

  در پایان پیشنهاد می کنیم با پیوستن به جمع اعضای وب سایت (از طریق ثبت نام رایگان در وب سایت) و دنبال کردن کانال ها و صفحات مجازی شرکت فنی و مهندسی رایان تدبیر ترشیز (ترشیز وب) که به عنوان یکی از معتبرترین شرکت های طراحی وب سایت در کاشمر و خراسان رضوی شناخته می شود، از جدیدترین اخبار و تخفیف های ویژه ترشیز وب مطلع شوید:

  Splus.ir/torshizweb

  Aparat.com/torshizweb

  Rubika.ir/torshizweb

  Hoorsa.com/torshizweb

  Wisgoon.com/torshizweb

  pinterest.com/torshizweb

  با ثبت میزان رضایت خود از این مقاله، ما را در افزایش کیفیت خدمات، یاری کنید

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۶ رای

  از صبوری شما سپاسگزاریم

  ضمن عرض سلام، لطفا در زمان بهره مندی از خدمات وب سایت، به این نکته توجه داشته باشید که با توجه به انتقال سرور وب سایت شرکت، ممکن است در بعضی از موارد، عملکرد وب سایت مطلوب نباشد؛ ضمن درخواست از شما جهت گزارش اختلالات احتمالی، به اطلاع می رساند، کارشناسان فنی ما همزمان با اصلاح قالب وب سایت، در حال بررسی و برطرف کردن خطاها(ی احتمالی موجود) می باشند، اما لزوم در اولویت قرار دادن رسیدگی به سفارشات شما خوبان نسبت به امور وب سایت شرکت، قدری از سرعت کار می کاهد، از شما که با صبوری، همچنان با ترشیز وب همراه هستید، صمیمانه سپاسگزاریم . . . 

  انتقال سرور وب سایت شرکت

  SPIN TO WIN!

  • Try your lucky to get discount coupon
  • 1 spin per email
  • No cheating
  Try Your Lucky
  هرگز
  بعدا یادآوری کنید
  نه ممنون