لوگو

سرویس کوتاه کننده لینک رایگان

بسم الله الرحمن الرحیم | با سرویس کوتاه کننده لینک رایگان ترشیز وب می توانید به آسانی دروازه ای جدید از خوشبختی را به روی خود باز کنید و به توسعه کسب و کار اینترنتی و افزایش درآمد خود بپردازید.

طراحی وب سایت کوتاه کننده لینک رایگان rtttec.ir، خدمتی دیگر از ترشیز وب

پیش تر در اطلاعیه rtttec.ir، سرویس کوتاه کننده لینک با قابلیت ویرایش و درآمدزایی این سرویس آنلاین کاربردی را که زیرمجموعه ای از ترشیز وب می باشد و مدت زمان زیادی از راه اندازی آن نمی گذرد، معرفی کرده ایم.

شما با استفاده از این سرویس بی نظیر، می توانید حتی به صورت کاملا رایگان، لینک های مختلف را کوتاه کنید و بدین ترتیب، رضایت مخاطبان خود را بیشتر جلب کنید تا تمایل آنها برای استفاده از خدمات و یا خرید محصولات شما چندین برابر شود.

تنها چیزی که برای استفاده از امکانات متعدد سایت کوتاه کننده لینک rtttec.ir نیاز دارید، ایجاد یک حساب کاربری در وب سایت مذکور است(که حتی به صورت کاملا رایگان هم امکان پذیر می باشد).

api کوتاه کننده لینک می خواهید؟

ارائه وب سرویس کوتاه کننده لینک برای کاربران، تنها یکی از قابلیت های مهم سامانه کوتاه کننده لینک رایگان rtttec.ir است. فرمی که در ادامه مشاهده می کنید فرم ساده ای است که بر اساس همین API طراحی شده است.

کوتاه کننده لینک مستقیم بدون تبلیغات

در حال حاضر (زمان نوشتن این متن) لینک های کوتاه شده با فرم زیر، مستقیم می باشند، یعنی بر خلاف بسیاری از سایت های کوتاه کننده لینک هدایت مخاطب شما به لینک اصلی و صفحه مقصد بدون نمایش تبلیغات و به صورت مستقیم انجام می شود.

از صبوری شما سپاسگزاریم

ضمن عرض سلام، لطفا در زمان بهره مندی از خدمات وب سایت، به این نکته توجه داشته باشید که با توجه به انتقال سرور وب سایت شرکت، ممکن است در بعضی از موارد، عملکرد وب سایت مطلوب نباشد؛ ضمن درخواست از شما جهت گزارش اختلالات احتمالی، به اطلاع می رساند، کارشناسان فنی ما همزمان با اصلاح قالب وب سایت، در حال بررسی و برطرف کردن خطاها(ی احتمالی موجود) می باشند، اما لزوم در اولویت قرار دادن رسیدگی به سفارشات شما خوبان نسبت به امور وب سایت شرکت، قدری از سرعت کار می کاهد، از شما که با صبوری، همچنان با ترشیز وب همراه هستید، صمیمانه سپاسگزاریم . . . 

انتقال سرور وب سایت شرکت

SPIN TO WIN!

  • Try your lucky to get discount coupon
  • 1 spin per email
  • No cheating
Try Your Lucky
هرگز
بعدا یادآوری کنید
نه ممنون