سرویس کوتاه کنده لینک رایگان

بسم الله الرحمن الرحیم | با سرویس کوتاه کننده لینک رایگان ترشیز وب می توانید به آسانی دروازه ای جدید از خوشبختی را به روی خود باز کنید و به توسعه کسب و کار اینترنتی و افزایش درآمد خود بپردازید.

طراحی وب سایت کوتاه کننده لینک رایگان rtttec.ir، خدمتی دیگر از ترشیز وب

پیش تر در اطلاعیه rtttec.ir، سرویس کوتاه کننده لینک با قابلیت ویرایش و درآمدزایی این سرویس آنلاین کاربردی را که زیرمجموعه ای از ترشیز وب می باشد و مدت زمان زیادی از راه اندازی آن نمی گذرد، معرفی کرده ایم.

شما با استفاده از این سرویس بی نظیر، می توانید حتی به صورت کاملا رایگان، لینک های مختلف را کوتاه کنید و بدین ترتیب، رضایت مخاطبان خود را بیشتر جلب کنید تا تمایل آنها برای استفاده از خدمات و یا خرید محصولات شما چندین برابر شود.

تنها چیزی که برای استفاده از امکانات متعدد سایت کوتاه کننده لینک rtttec.ir نیاز دارید، ایجاد یک حساب کاربری در وب سایت مذکور است(که حتی به صورت کاملا رایگان هم امکان پذیر می باشد).

api کوتاه کننده لینک می خواهید؟

ارائه وب سرویس کوتاه کننده لینک برای کاربران، تنها یکی از قابلیت های مهم سامانه کوتاه کننده لینک رایگان rtttec.ir است. فرمی که در ادامه مشاهده می کنید فرم ساده ای است که بر اساس همین API طراحی شده است.

در حال حاضر (زمان نوشتن این متن) لینک های کوتاه شده با فرم زیر، مستقیم می باشند، یعنی بر خلاف بسیاری از سایت های کوتاه کننده لینک هدایت مخاطب شما به لینک اصلی و صفحه مقصد بدون نمایش تبلیغات و به صورت مستقیم انجام می شود.

نماد های اعتماد

فعالیت های ترشیز وب، حسب مورد و به استناد گوهینامه های ذیل، دارای مجوز قانونی از مراجع مربوطه است:

logo-samandehi
کلیه حقوق محفوظ و متعلق به شرکت فنی و مهندسی رایان تدبیر ترشیز (ترشیز وب) می باشد.

گردونه را بچرخانید تا هدیه بگیرید

  • با وارد کردن رایانامه (ایمیل) خودتان از ترشیز وب هدیه بگیرید
  • تعداد مجاز چرخش به ازای هر رایانامه معتبر: 1 بار
  • ضد تقلب
چرخش گردونه و دریافت هدیه
هرگز
بعدا یادآوری کنید
نه ممنون